Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

NIKO artistų fotosesija saulėtame Los Andžele

NIKO (Naujų idėjų kamerinis orkestras)
Asmeninio albumo nuotr. / NIKO (Naujų idėjų kamerinis orkestras)
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Naujų idėjų kamerinis orkestras NIKO neseniai dar kartą apsilankė kino ir muzikos industrijos sostinėje Los Andžele, o savo vizito Kalifornijoje metu tradiciškai įsiamžino fotosesijoje, kurioje dominuoja ryškios vasariškos spalvos, fone mirguliuojantys palmių kontūrai bei, kaip visuomet, akį traukiančios NIKO narių šypsenos.

Šiais metais NIKO veikla itin aktyvi – vien per pastarąsias dešimt savaičių kolektyvas įrašė naujus savo repertuaro kūrinius prestižinėje „Real World“ įrašų studijoje Didžiojoje Britanijoje, koncertavo Paryžiuje, Maskvoje, Pekine, Taline, Kaliningrade bei Los Andžele taip pat vykusiame Lietuvos Šimtmečio paminėjimo renginyje, kurį parėmė Lietuvių Fondas ir JAV Lietuvių bendruomenė.

Asmeninio albumo nuotr. /NIKO (Naujų idėjų kamerinis orkestras)
Asmeninio albumo nuotr. /NIKO (Naujų idėjų kamerinis orkestras)Orkestro koncertmeisterė Augusta Jusionytė sakė, kad kolektyvo nariai jau senokai pripratę prie ilgų kelionių.

„Sekundei gali ir primiršti, kuriame mieste ar pasaulio krašte esi: po ilgų skrydžių mus visada pasitinka oro uoste, pervažiavus į viešbutį prasideda repeticijos ir pasirodymai, vėlyvas grįžimas atgal į viešbutį, o kitą rytą jau vėl į lėktuvą.“ – atviravo smuikininkė.

Pastaroji kelionė tapo išimtimi – NIKO turėjo retą galimybę šiek tiek atsikvėpti ir pasidžiaugti saulėtais Kalifornijos orais.

Smuikininkė Augusta Jusionytė ir vienas žinomiausių Lietuvos violončelininkų pasaulyje Vytautas Sondeckis kviečia į išskirtinį dueto koncertą gegužės 27 dieną, sekmadienį, 18 valandą, Vilniaus Rotušėje, skirtą Baltijos šalių Nepriklausomybės šimtmečiui paminėti.

Vakaro metu turėsite galimybę išgirsti gražiausius šiuolaikinių Baltijos šalių kompozitorių Arvo Pärt, Peteris Vasks ir Gedimino Gelgoto kūrinius smuikui ir violončelei, taip pat pačių atlikėjų specialiai šiam vakarui ruoštas improvizacijas, lydimas elektronikos bei šviesų piešinio.

Asmeninio albumo nuotr. /NIKO (Naujų idėjų kamerinis orkestras)
Asmeninio albumo nuotr. /NIKO (Naujų idėjų kamerinis orkestras)

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Komentarai
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt