Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Klaipėdiečiai Ispanijoje sėmėsi džiazo patirties ir apdovanojo ten muzikuojančią kraštietę

Klaipėdos pilies džiazo  festivalio entuziastų kelionės į Valensiją akimirkos - su Viktorija Pilatovič
Asmeninio albumo nuotr. / Klaipėdos pilies džiazo festivalio entuziastų kelionės į Valensiją akimirkos - su Viktorija Pilatovič
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Klaipėdos pilies džiazo festivalis vyksta keletą dienų, tačiau darbas vyksta visus metus. Štai neseniai festivalio siela Inga Grubliauskienė su savo komanda džiazo reikalais viešėjo Valensijoje.

Į Ispaniją klaipėdiečiai atvyko užmegzti ryšių naujiems bendriems projektams. Ir, žinoma, semtis įspūdžių Valensijos džiazo festivalyje. Jų džiazo orkestras be pertraukos grojo tris valandas!

Festivalyje Inga Grubliauskienė net buvo pakviesta į talentų vertinimo komisiją.

„Lankiausi „Berklee Music“ koledže. „Palau de la Musica“ direktorius susitiko su manimi dėl bendradarbiavimo džiazo srityje. Mūsų jaunimas vyks į jų džiazo konkursą. Labai noriu, kad Klaipėdos muzikantai turėtų galimybę parodyti savo talentą toli už Lietuvos ribų“, – pasakojo Inga Grubliauskienė.

Viešnagės metu buvo surengta ypatinga ceremonija, kurios metu džiazo dainininkei Viktorijai Pilatovič buvo įteiktas apdovanojimas.

Asmeninio albumo nuotr. /Viktorija Pilatovič
Asmeninio albumo nuotr. /Viktorija Pilatovič

Šventės žinia Inga Grubliauskienė pasidalijo savo socialinėje paskyroje:

„Klaipėdos mero Vytauto Grubliausko vardu Lietuvos konsulas Valensijoje Dainius Šriubša ir Klaipėdos mero patarėjas Albertas Barauskas įteikė Klaipėdos kultūros sostinės ambasadoriaus ženklą klaipėdietei pasaulyje žinomai dainininkei Viktorijai Pilatovič. Talentingų, kuriančių žmonių dėka Klaipėdos vardas skambės aukščiausia nata! Dėkojame Viktorijos mamai už nuostabią Klaipėdos vardą garsinančią dukrą“.

Viktorija yra klaipėdietė, bet jau žinoma tarptautiniuose vandenyse.

„Kalbėjau su Berklee profesoriumi Victoru Mendoza – Viktorija labai aukštai vertinama. Netgi skyrė jai nemokamą mokslą, stipendiją. Pati Viktorija paprasta, jauki, šilta, skubanti. Alkana dainavimo ir muzikavimo. Neseniai išleido savo muzikos albumą“, – pasakojo Inga Grubliauskienė.

Jos komanda specialiai dėl kelionės pasiėmė atostogų ir derino džiazo reikalus su poilsiu.

Kokia ta Valensija klaipėdiečių akimis? Visi mėgaujasi gyvenimu ir tuo, ką daro. Niekur neskuba. Daug šypsosi ir visi sveikindamiesi bučiuojasi į skruostus. Žavi nuoširdumas.

Išeina taip, kad kur Inga Grubliauskienė nuvyksta – ten randa džiazo.

„Jo yra visur. Visame pasaulyje improvizacinė muzika yra vertinama ir mėgiama. Nes kas myli džiazą – tas amžinai jaunas“, – įsitikinusi Inga Grubliauskienė.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt