Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Kanadiečiai „BadBadNotGood“ Vilniaus universiteto botanikos sode užbūrė džiazo ritmais

„BadBadNotGood“ koncertas Vilniaus universiteto botanikos sode
Vyginto Skaraičio nuotr. / „BadBadNotGood“ koncertas Vilniaus universiteto botanikos sode
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Antradienio vakarą Vilniaus pakraštyje įsikūrusiame Vilniaus universiteto botanikos sode skambėjo džiazo ritmai. Čia pirmą kartą Lietuvoje koncertavo kanadiečiai „BadBadNotGood“.

Renginyje buvo galima pamatyti ir kokybiškai muzikai neabejingų pramogų pasaulio atstovų.

Muzikantus iš Toronto apšildė lietuviai „Sheep got waxed“. „Sheep Got Waxed“ – tai Simonas Šipavičius, Adas Gecevičius ir Paulius Vaškas. Jie yra išleidę jau du albumus. Ypač plačiai nuskambėjo 2016 m. pasirodęs „Pushy“. „Fantazijos kupini ritmai, gitaros ir saksofono cypavimai, elektroninių garsų krebždesiai ir aštrūs smūgiai – klausydamasis „Sheep Got Waxed“ tikrai neatsipalaiduosi“, – šitaip apie šitą atsiliepė muzikos kritikai.

„Mūsų visa kūryba yra repas. Mes esame repo grupė, bet atliekame tik savo kūrybos originalias repo kompozicijas. Žinoma, viską nuspalviname roko, džiazo, elektroninės muzikos prieskoniais, tačiau širdyje – repas. Jei tiksliau, tai 2022 metų lapkritį esame suplanavę savo pirmo repo koverio įrašus. Paulius Vaškas jau mokosi mumble’inti“, – juokavo trijulė, paklausta apie ryšius su repo muzika.

Iškart po „Sheep Got Waxed“ šėlsmo į sceną lipo pagrindinės vakaro žvaigždės. BBNG ketveriukė niekada nebuvo eiliniai džiazo studentai. Profesorius jie šiurpindavo interpretuodami klasikinius repo kūrinius.

Įtakingiausi muzikos tinklalapiai – „Noisey“, „Pitchfork“, „Consequence of Sound“, „Guardian“ – po kiekvieno albumo „BadBadNotGood“ apipila liaupsėmis, todėl nenuostabu, kad ir Vilniuje „BadBadNotGood“ sulaukė daugybės ovacijų.

Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Komentarai
Temos: 2 Muzika Koncertas
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt