Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Įvertinkite: naujausia GJan daina „Tabletė“

GJan
GJan
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

„Tabletė“ – antrosios GJan lietuviškos dainos pavadinimas. „Joje kalbama apie santykius, kurie neturi ateities, tačiau žmogui stinga jėgų arba drąsos iš jų išsivaduoti. Tabletė dažnai gydo pasekmes, o ne priežastis, todėl, sukdamasis užburtame beviltiškų santykių rate, žmogus tarsi nuryja tabletę, kuri laikinai apramina, tačiau iš esmės nieko neišsprendžia“, – dainos pavadinimo kilmę aiškina GJan.

„Tabletė“ pristatoma po pirmosios, didžiulės sėkmės sulaukusios GJan dainos „Paskui tave“, kuri „Youtube“ turi beveik tris milijonus peržiūrų. Tačiau GJan pasakojo, kad „Tabletė“ yra parašyta anksčiau, nei „Paskui tave“. Tai yra ta pati pirmoji lietuviška daina, kurią dainininkė ilgai saugojo, keitė, tobulino.

„Ji ilgai brendo, bet pagaliau esame pasirengę dainą pristatyti ir labai tikimės, kad jums patiks“, – sako dainininkė.

Angliškų GJan kūrinių pasiilgusieji irgi gali laukti džiugių žinių, nes šiais metais dainininkė žada ne vieną premjerą. Pirmosios naujos angliškos dainos turėtų pasirodyti pavasario pabaigoje/vasaros pradžioje.

„Tikimės, kad iki metų galo išleisime ir naują albumą. Jaučiame, kad nuotaikos palankios kūrybai, tobulėjame, augame ir atrandame vis naujo skambesio, todėl albumas gali būti visiškai kitoks nei iki šiol žinomos dainos“, – sako GJan.

VIDEO: GJan - Tablete | Lyric Video
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 2 Muzika GJan
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt