Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Į nacionalinės „Eurovizijos“ pusfinalį sugrįžta du dalyviai

„Eurovizijos“ atrankos filmavimas
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr. / „Eurovizijos“ atrankos filmavimas
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Trečiadienio rytą paaiškėjo, kad šį šeštadienį vyksiančiame nacionalinės „Eurovizijos“ atrankos pusfinalyje žiūrovai vėl išgirs dvi, anksčiau iškritusias dainas. LRT laidos „Labas rytas, Lietuva“ metu paaiškėjo, jog į kovą sugrįžta Rūta Loop ir Greta Zazza.

Kartu su šį savaitgalį pasirodysiančiais Ieva Zasimauskaite, Kotryna Juozdevičiūte, Monika Marija, „Saulės kliošu“, „The Roop“, Gabrieliumi Vageliu, Marija Grabštaite, Jurgiu Brūzga, Paula, „Twosome“, Godo, Silvija ir GeraiGerai žiūrovai vėl galės matyti ir Rūtą Loop bei Gretą Zazzą.

Dvi merginos įprojektą sugrįžta žiūrovų sprendimu.

Greta Zazza lietuvius sužavėjo su lyrišku kūriniu „Broken Shadows“.

„Dainos muzikos autorius – švedas Jonas Thanderis, su juo dirbame jau daugiau nei metus, spėjome gerai vienas kitą pažinti ir suprasti, aš žinau ko tikėtis iš jo, kaip autoriaus, o jis puikiai jaučia mano vokalo galimybes. Dainos tekstas patikėtas Charlie Masonui iš Niujorko. Tai yra didžiulis privalumas, nes mūsų atrankose neretai pasitaiko angliško teksto klaidų. Juk daina pretenduoja atstovauti šalį tarptautiniame konkurse“, – dainos kūrėjus dar prieš dalyvaudama konkurse pristatė Greta Zazza.

VIDEO: Greta Zazza - „Broken Shadows“ (liet. „Sulaužyti šešėliai“)

Rūta Loop, kuri dar vakar šiek tiek atsiliko nuo kitų į konkursą pretenduojančių grįžti konkurentų, taip pat pirmadienio rytą perspjovė kitus ir į nacionalinę atranką sugrįžo su savo daina „Positive Thoughts“.

„Kurdama šią dainą galvojau apie vaikystę. Vaikai juk visada galvojau, kad nesunkiai užkariaus visą pasaulį, jog pasieks slapčiausius savo norus ir bus laimingi. Kas mums atsitinka vėliau? Kodėl nustojame svajoti ir siekti? Kodėl sakome, kad tai mums neįmanoma?“ – apie dainą pasakojo Rūta Loop.

VIDEO: Rūta Loop - „Positive Thoughts“ (liet. „Pozityvios mintys“)

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt