Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Aleksandrui Makejevui per gimtadienį šypsosi dangus

Vakaro akimirka
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr. / Vakaro akimirka
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Šiandien, savo gimtadienio proga, dainų autorius ir atlikėjas, rašytojas Aleksandras Make-jevas su daina „Nusišypsos dangus” baigia vaizdo klipų trilogiją. Ji yra skirta netrukus pasirodysiančiam naujam albumui “Šą tyliai!”

„Gimtadienį pasitinku pakilęs virš žemės, nes šie gyvenimo metai buvo superkūrybiški ir produktyvūs”, - sako jubiliatas.

Vos per vienerius metus A. Makejevas išleido tris skeptikus nustebinusias knygas. Tarp jų humoro romanas „Švediškas gimtadienis”, knyga apie autoriaus nuotykius Afganistane ir Irake „Trys ministrai, dvi kelionės” bei autobiografinis metraštis „Terminatorius”.

Pastaruosius kelerius metus nauja daina Aleksandras Makejevas nustebindavo palyginus retai, tuo tarpu, vien šiemet jam pavyko sukurti naują Albumą „Vienas, kitas, trečias”, dar vienas albumas „Šą Tyliai!” baigiamas įrašyti sulig jo gimtadieniu.

Maža to, Aleksandras Makejevas šiemet ėmėsi prodiusuoti debiutuojančią atlikėją Astą Dindaitę, kuri dalyvaus ir jo kuriamoje naujojoje koncertinėje programoje. „Tarsi tikrai atsimerkiau ir man pradėjo šypsotis dangus”, - sako 42-ąjį gimtadienį švenčiantis A. Makejevas.

Naująjį vaizdo klipą galite pamatyti čia:

VIDEO: Aleksandras Makejevas - Nusišypsos Dangus ( oficialus video)
Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Komentarai
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt