Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

„2 Donatai“ renka garsiausiai dainuojantį Lietuvos miestą

2 Donatai
Dainiaus Teišerskio nuotr. / 2 Donatai
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Grupė 2 DONATAI – dabar vienas populiariausių duetų Lietuvoje. Vaikinai jau nuo vasario mėnesio sėkmingai koncertuoja Lietuvos miestuose ir miesteliuose, kur susirenka pilnos salės žiūrovų.

„Mūsų klausytojai – labai įvairaus amžiaus. Tačiau koncertų metu šie amžiaus skirtumai visiškai nesijaučia. Atliekamas dainas dainuoja visa salė. Nelieka nei vieno ramiai sėdinčio,” – sako Donatas Čižauskas.

Koncertų metu duetas pristato savo naująjį, jau antrąjį muzikinį albumą „Man nereikia debesų”, kuriame yra ne tik autoriniai muzikantų kūriniai, naujos dueto dainos, bet ir seni, geri, lietuviški šlageriai, tokie kaip „Keitės ir miestai ir veidai“, „Prisėdai šalia” ar Ingos Valinskienės „Žvaigždė”.

„Šios dainos iki skausmo žinomos kiekvienam Lietuviui. Kadangi, muzikinės karjeros pradžioje daugiausiai koncertuodavome vestuvėse, žinome kokia muzika reikalinga norit išjudinti net ir tingiausią šventės svečią. Todėl, savo koncertuose atliekame ne tik savo autorines dainas, bet ir tas, kurios jau mums patiems seniai įstigę, “ – sako Donatas.


„Dar pirmuose koncertuose pamatę kaip aktyviai visa salė dainuoja kartu su mumis, net pradėjome rengti konkursą – kuris miestas dainuoja garsiausiai" – pasakojo Karolis Akulavičius.


„Dabar kiekviename mieste keletą kartų per koncertą prašome dainuoti tik žmonių ir vertiname kaip garsiai jie dainuoja. Renkame garsiausiai ir aktyviausiai dainuojantį Lietuvos miestą," – tęsia Karolis.

„Iš tiesų, būna nerealiai smagu. Atrodo pati paprasčiausia užduotis žmonėms virsta tokia pramoga, kad žiūrovai taip įsijaučia, jog antrą koncerto dalį visi dažniausiai stovi, dainuoja ir net šoka kartu su mumis. Ir jausmas ir vaizdas – stulbinantis.

Viskas vyksta taip nuoširdžiai, kad po koncerto nulipę nuo scenos jaučiamės lyg būtumėm suradę daug savo senų giminaičių,” – juokiasi Donatas.


„Su kiekvienu atrodo jungia kažkoks nepaaiškinamas ryšys.”

Daugiau informacijos apie koncertinį turą rasite čia.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 2 Muzika Naujiena
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt