Musulmonų bendruomenę papiktino Katy Perry dainos „Dark Horse“ vaizdo klipas

Katy Perry dainos „Dark Horse“ vaizdo klipe / Kadras iš „Youtube“
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-02-27 20:03
Musulmonų bendruomenę papiktino amerikiečių popžvaigždės Katy Perry dainos „Dark Horse“ vaizdo klipas, kuriame ji vaidina Egipto valdovę, rašo dailymail.co.uk.

Didžiojoje Britanijoje gyvenantis musulmonas Shazadas Iqbalas pradėjo rinkti parašus po peticija, kuria siekiama pašalinti praėjusią savaitę pristatytą dainos „Dark Horse“ vaizdo klipą iš „YouTube“. Po šia peticija jau pasirašė daugiau kaip 40 tūkst. žmonių iš įvairių pasaulio šalių.

Shazadą Iqbalą papiktino tai, kad vaizdo klipe rodoma, kaip negailestingą valdovę vaidinanti Katy Perry sunaikina vyrą, kuris ant kaklo buvo pasikabinęs pakabutį su Alacho vardu. Jo nuomone, vaizdo klipas yra šventvagiškas ir paniekinantis tikinčiuosius.

„Šiame klipe akivaizdžiai perteikiama šventvagystė, kadangi Katy Perry, kuri rodoma kaip Dievo priešprieša, liepsnose sunaikina tikintįjį ir žodį Dievas, – teigia Shazadas Iqbalas. – Žmonės, išpažįstantys skirtingas religijas, gyvenantys skirtinguose pasaulio kraštuose sutinka, kad vaizdo klipas skatina burnojimą prieš Dievą. Bereikalingas Dievo vardo naudojimas laikomas nederamu bet kokioje religijoje.“

Su Shazadu Iqbalu sutinka ir po peticija pasirašęs Bilalas Khanas: „Visiškai pasišlykštėjau muzikos industrija, kuri leidžia, kad šitai vyktų. Muzika turėtų skleisti meilę, o ne neapykantą“.

„Dark Horse“ yra trečiasis Katy Perry singlas iš naujausio jos albumo „Prism“, o ši daina šiuo metu užima pirmąją vietą „Billboard Hot 100“ sąraše. Šiuo metu „Dark Horse“ vaizdo klipas „YouTube“ yra peržiūrėtas beveik 34 mln. kartų.

Kol kas nei pati Katy Perry, nei jos atstovai šios situacijos nekomentuoja.

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai