Mūsų svajonių vestuvės: „Mon rek tik tavęs viena“

Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-10-12 20:15
Ką tik atšventėte ilgas storas ir linksmas lietuviškas vestuves? O gal savo didžiąją dieną minėjote itin šiuolaikiškai ar tik dviese išskridote į egzotišką šalį? Vienaip ar kitaip, jūsų šventė buvo gražiausia, tad kodėl jos akimirkomis nepasidalijus su visa Lietuva?

DĖMESIO! Jei ką tik susituokėte ir norite pasidalyti savo šventės akimirkomis, siųskite nuotraukas el. paštu vestuves@zmones.lt, nurodykite jaunavedžių vardus, pavardes, telefono numerį, pridėkite trumpą šventės aprašymą ir fotografo ar fotostudijos pavadinimą. Visas atsiųstas nuotraukas publikuosime portale Žmonės.lt, įdomiausios savaitės nuotraukos bus spausdinamos žurnale „Žmonės“.

Lina ir Vilius Ulčinai

Rugsėjo 9-ąją susituokę Lina ir Vilius savo šventei pasirinko Pakapės Šv. Mergelės Marijos ėmimos į dangų bažynčią. „Visai negąsdino ryto lietus ir ne be reikalo, nes oras sušilo ir buvo nuostabus“, – pasakojo laiminga nuotaka.

Egidijaus Gedmino nuotr.
Egidijaus Gedmino nuotr.

Aida ir Vitalijus Trakšeliai

Rugsėjo 9-oji – ypatinga diena Aidos bei Vitalijaus gyvenime. Išvakarėse į skirtingus namus išsivažinėję jaunieji vienas kitą vestuvių dieną jau prie Marijos Taikos Karalienės bažnyčios Klaipėdoje altoriaus, prie kurio nuotaką palydėjo tėtis. Romantiška šventė vyko uostamiestyje esančiame „National Golf Resort“. „Skaitėme vienas kitam parašytus meilės laiškus, šokome pirmąjį šokį, dėkojome tėveliams ir svečiams“, – prisimena nuotaka. Ji neslėpė, kad šventė vyko iki paryčių. Jaunieji vietoje gėlių svečių prašė paaukoti maisto beglobiams VšĮ „Būk mano draugas“ gyvūnams.

Lauryno Martinkaus nuotr.
Lauryno Martinkaus nuotr.

Greta ir Martynas Vaičekauskai

„Mon rek tik tavęs viena“, – vienas kitam pažadėjo Greta ir Martynas, kurių ypatinga šventė vyko rugpjūčio 5-ąją. „Viskas vyko kaip pasakoje, kuri užrašyta mūsų pačių ranka. Diena – kupina šypsenos, šokių, dainų ir muzikos. Juk šokyje vienas kitą ir pažinome, tad šokti vestuvinį valsą buvo nepaprastai gera ir ramu“, – pasakojo šventei Platelių jachtklubą pasirinkę jaunieji.

„Deividas Žadeikis photography“ nuotr.
„Deividas Žadeikis photography“ nuotr.

Ema ir Artūras Burevičiai

Rugpjūčio 19-ąją Marijampolės Palaimintojo popiežiaus Jono Pauliaus II bažnyčioje amžinosios meilės priesaiką Ema ir Artūras Burevičiai tarė keleto artimiausiųjų žmonių akivaizdoje. Po ceremonijos fotosesijai jaunieji pasirinko restoraną „Starapolę“. Po jos porą nustebino artimieji, padovanoję sraigtasparnio skrydį virš mylimo miesto. „Tai buvo tiesiog nepamirštamas ir nuostabus jausmas, kuris visada mums primins laimingąją dieną“, – pasakojo nuotaka. Po šventės jaunieji išskubėjo į Lenkijos pajūrį, kur tyliai džiaugėsi savo laime.

Genadij Batranak nuotr.
Genadij Batranak nuotr.

Gintarė ir Antanas Gilaičiai

Rugpjūčio 26-ąją dieną amžiną meilę vienas kitam prisiekė Gintarė ir Antanas Gilaičiai. Ceremonija, kaip sako pati nuotaka, vyko mažoje, jaukioje ir niekam nežinomoje Vilūnų Šv. apaštalų Petro ir Pauliaus bažnyčioje.

Mua Lua nuotr.
Mua Lua nuotr.

Naujausi straipsniai