Mūsų svajonių vestuvės: puota ant ežero kranto ir įsimintinas ugnies šou

Dovilės ir Andriaus Radvilavičių vestuvės / „Gediminas Ryženinas photography“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-09-27 21:03
Ką tik atšventėte ilgas storas ir linksmas lietuviškas vestuves? O gal savo didžiąją dieną minėjote itin šiuolaikiškai ar tik dviese išskridote į egzotišką šalį? Vienaip ar kitaip, jūsų šventė buvo gražiausia, tad kodėl jos akimirkomis nepasidalijus su visa Lietuva?

DĖMESIO! Jei ką tik susituokėte ir norite pasidalyti savo šventės akimirkomis, siųskite nuotraukas el. paštu vestuves@zmones.lt, nurodykite jaunavedžių vardus, pavardes, telefono numerį, pridėkite trumpą šventės aprašymą ir fotografo ar fotostudijos pavadinimą. Visas atsiųstas nuotraukas publikuosime portale Žmonės.lt, įdomiausios savaitės nuotraukos bus spausdinamos žurnale „Žmonės“.

Aistė ir Edvinas Adukauskai

Romantika ir švelnumu alsuojanti ceremonija vyko Švč. Trejybės bažnyčioje, Troškūnuose. Išsirinkę šią šventovę Aistė ir Edvinas pratęsė jaunikio šeimos gražią tradiciją – būtent toje bažnyčioje tėvai atnaujino santuokos įžadus, pakrikštytas jaunikis. Prie altoriaus Aistė žengė pasipuošusi mados namų „Inži“ kurta suknele.

Vestuvių puota vyko „Romantic“ viešbutyje Panevėžyje, artimiausių bičiulių ir šeimos narių apsuptyje. Aukso spalvos akcentai, baltų orchidėjų ir hortenzijų puokštės sukūrė pasakišką atmosferą.

Indrės Dambrauskės nuotr.
Indrės Dambrauskės nuotr.

Indrė ir Marius Stankevičiai

Šakiuose gyvenanti pora amžinos meilės saitais savo likimus sujungė birželio 2 d. Tuoktuvių ceremonija vyko Jurbarko Šv.Trejybės bažnyčioje, o pokylis buvo iškeltas Šakiuose, neseniai įsikūrusioje viloje „Villaorchidea“.

„Norėdami padėkoti svečiams užsakėme pirotechnikos šou Viduramžiai.lt, kurie atliko nuostabų kūrinį. Svečiai buvo be galo sužavėti, nes tokio šou dar nebuvo matę“, – pasakojo laimingi jaunavedžiai.

„2PhotoPots“ nuotr.
„2PhotoPots“ nuotr.

Dovilė ir Andrius Radvilavičiai

Birželio 10 dieną po devynerių draugystės metų vestuvių varpai suskambo Dovilei ir Andriui. Vestuvės buvo surengtos tą dieną, kai pora mini ir draugystės metines.

Visą dieną jaunuosius lydėjo geriausių draugų kompanija – aštuonios poros. Pamergės pasipuošė savo svajonių suknelėmis, kurių modelius susikūrė pagal savo norus. Žavesio suteikė išskirtinės gėlės – protea – kuriomis pasirūpino „Flower Power“ studija.

Jaunųjų fotosesija vyko Kauno Botanikos sode ir „Harmony Park“. Tuo tarpu šventė buvo surengta gamtos apsuptyje, ant Alovės ežero kranto. Atominę šventės nuotaiką užtikrino renginių vedėjas Remigijus Žiogas. Gėlių sienelę su jaunųjų vardų inicialais sukūrė „Royal Decor“.

„Gediminas Ryženinas photography“ nuotr.
„Gediminas Ryženinas photography“ nuotr.

Agnė ir Vytautas Kairiai

Po penkerių metų draugystės vestuves atšoko Agnė ir Vytautas. Šventė, kuriai pasiruošti padėjo „Alloros vestuvės“, vyko artimiausių žmonių apsuptyje.

„Vos pradėję ruoštis vestuvėms buvome tikri, kad ceremonijos metu sakysime savo kurtas vienas kitam meilės priesaikas, jog šventė vyks lauko terasoje, o stalus gausiai puoš įvairiausių bijūnų žiedai ir žvakės. Džiaugiamės, jog visą tai pavyko įgyvendinti“, – tikino jaunavedžiai, vestuves atšventę „The Old Green House“ terasoje.

„Karle Dru I“ nuotr.
„Karle Dru I“ nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai