Mūsų svajonių vestuvės: meilės priesaikos duotos ir gimtuosiuose miesteliuose, ir užsienio kurortuose

Iveta ir Aurimas Raziūnai / „AGNĖS SOLO fotografijos“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-10-27 19:22
„Mūsų svajonių“ vestuvių projektas jau artėja prie pabaigos. Vis dėlto tiesiog būtina pasidalyti dar niekur nepublikuotomis JŪSŲ, mieli skaitytojai, gražiausiomis vestuvių akimirkomis!

Deimantė ir Vytautas Sriubai

Ilgiau nei šešerius metus kartu esantys Deimantė ir Vytautas susižadėjo 2015-aisias per Kūčias. Vestuves jiedu atšventė trimis septynetais pažymėtą dieną – 2017.07.07. Susituokė įsimylėjėliai Raudondvario Šv. Kūdikėlio Jėzaus Teresės bažnyčioje. Puota buvo surengta kulinarijos studijoje „Čiop Čiop“ Kaune.

Ryčio Survilos (MGMedia) nuotr.
Ryčio Survilos (MGMedia) nuotr.

Inga ir Justinas Šereikos

Po dešimties metų draugystės rugsėjo 8 d. Utenos Dievo apvaizdos bažnyčioje amžiną meilę prisiekė Inga ir Justinas.

„ignas.wedding“ nuotr.
„ignas.wedding“ nuotr.

Sandra ir Laurynas Marcinkevičiai

Rugpjūčio 26 dieną Alytaus Šv. Liudviko bažnyčioje vienas kitam TAIP ištarė Sandra ir Laurynas. Vestuvių ceremonija vainikavo šešerius metus trukusią romantišką draugystę. Vestuvių fotosesija vyko „Harmony“ parke, o šventė – „Viktorijos sodyboje“.

Neringos Rutkauskienės (NR ART PHOTO) nuotr.
Neringos Rutkauskienės (NR ART PHOTO) nuotr.

Irida ir Evaldas Kukcinavičiai

Rugsėjo 16 d. po trijų metų draugystės Tabariškių Kristaus Karaliaus bažnyčioje aukso žiedus sumainė Irida ir Evaldas. „Tai buvo jautriausia ir tobuliausia akimirka mūsų gyvenime. Visą šventę organizavome patys, tad į ją įdėjome daug meilės ir šilumos“, – tikino jaunavedžiai.

Manto Gričėno nuotr.
Manto Gričėno nuotr.

Kotryna ir Mindaugas Valiuliai

Paskutinę vasaros dieną storas graikiškas vestuves iškėlė Kotryna ir Mindaugas. Jauki vestuvių ceremonija įvyko Rodo saloje, Lindos koplytėlėje.

Asmenininio albumo nuotr.
Asmenininio albumo nuotr.

Iveta ir Aurimas Raziūnai

Rugsėjo 18-ąją vestuves iškėlė Iveta ir Aurimas. Svarbiausiai šventei pora išsirinko Maljorką. „Norėjosi kažko kito, kitokios nuotaikos, dėl to vestuves darėme Maljorkoje. Šventėje dalyvavo tik patys artimiausi žmonės, tad vestuvės buvo be galo jaukios, nuoširdžios ir tikros. Tarp bangų ir dangaus, skambant vėjo melodijoms“, – sakė jaunavedžiai.

„AGNĖS SOLO fotografijos“ nuotr.
„AGNĖS SOLO fotografijos“ nuotr.

Laura ir Justinas Putnos

Lauros ir Justino romantiška draugystė užsimezgė 2007-ųjų birželio 24 dieną. Lygiai po dešimt metų jiedu sumainė aukso žiedus. Vestuvių ceremonija vyko jų gimtajame mieste Joniškyje. Pasakiška fotosesija buvo surengta Latvijoje, Rundalės rūmuose. Vėliau šventė tęsėsi pačių artimiausių žmonių apsuptyje – „Ąžuolyno“ sodyboje, kurią išpuošė Marry.lt komanda.

Evaldo Šteinbergo nuotr.
Evaldo Šteinbergo nuotr.

Gintarė ir Giedrius Ramaneckai

Rugsėjo 16-ąją vestuvių varpai suskambėjo Gintarei ir Giedriui. Ceremonija vyko Vilniaus Šv. Kazimiero bažnyčioje, o vėliau šventė tęsėsi sodyboje „Pas Šeštoką“. „Viską planavome ir organizavome patys, tai buvo mūsų metų projektas. Šventė pavyko tobulai, be jokių nesklandumų. Šventės dalyviai dar ir dabar sako, kad tai buvo geriausios vestuvės, kuriose teko dalyvauti“, – patikino laiminga pora.

Gražinos Lamovskajos (gl-foto.lt) nuotr.
Gražinos Lamovskajos (gl-foto.lt) nuotr.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai