Muštynių senoje suvaidinusi Inga Jankauskaitė: „Niekas negali pasigirti tuo, kad smaugė Jurkutę“

„Tobulas pasimatymas“/V. Ovadnevo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-01-10 13:49
Sausio 3 d. kino teatrus pasiekususį filmą „Tobulas pasimatymas“ jau pamatė daugiau nei 60 tūkstančių Lietuvos gyventojų. Vienu sėkmingiausių lietuviškų filmų pretenduojanti tapti komedija jau dabar sulaukė daugybės teigiamų įvertinimų.

Įsimintiną vaidmenį juostoje sukūrusi Inga Jankauskaitė atskleidė, kad filmuotis, ypač muštynių scenoje, jai patiko. „Muštis – jėga! Tikrai! Tai toli nuo realybės ir šiaip – smagu! Esu tikra, kad daugiau niekas negali pasigirti tuo, kad smaugė Jurkutę. Man pasisekė“, – šypsojosi aktorė.

Inga Jankauskaitė sukūrė vaidmenį moters, kuriai žinomos televizijos laidos kūrėjai netikėtai praneša, kad jos vyras – neištikimas. Į tai personažas sureaguoja tikrai audringai:

Pati I. Jankauskaitė atskleidė, kad aklo internetinio pasimatymo, apie kokius ir sukasi juostos siužetas – net neįsivaizduoja. Jai tobulas pasimatymas būtų su itin brangiu vyru – sūnumi.

 

„Tobulas pasimatymas“/V. Ovadnevo nuotr.
„Tobulas pasimatymas“/V. Ovadnevo nuotr.

„Aš laukiu to laiko, kai eisiu į pasimatymus su sūnumi. Tikiu ir laukiu, kad taip bus! Jis jau greitai gyvens atsikirai ir mudu susitikinėsime geruose restoranuose, skaniai ir daug valgysime, gersime vyną ir nagrinėsime jo meilės istorijas“, - pasakojo jaunėlius dvynukus ir pirmagimį sūnų Kostą auginanti moteris.

„Tobulas pasimatymas“ – lietuviška romantinė komedija apie pradinių klasių mokytoją Liną (akt. Jurgita Jurkutė), kuri svajoja sutikti savo gyvenimo meilę ir pasiryžta nueiti į aklą pasimatymą. Kai jos pora nepasirodo, prie staliuko prisėdęs populiarios TV laidos vedėjas Tomas (akt. Leonardas Pobedonosvecas) įžūliomis pastabomis galutinai sugadina ir taip nevykusį vakarą. Negana to, vėliau jis išsityčioja iš naivuolės savo laidoje, o galiausiai įžeistai vienišei pateikia pasiūlymą, kurio atsisakyti neįmanoma. 

Ar pavyks tokiems skirtingiems žmonėms dirbti kartu? Ar įmanoma rasti meilę internetinių pasimatymų labirintuose? Kiek varlių reikės pabučiuoti Linai, kad surastų princą ant balto žirgo? Ar pirmasis pasimatymas gali būti tobulas? „Tobulas pasimatymas“ – romantinė komedija, pilna gyvenimiškų nesusipratimų, nuoširdžių jausmų, netikėtų šeimyninių dramų ir, žinoma, viską nugalinčios meilės. Kinuose – nuo 2020 m. sausio 3 d.

 

Naujausi straipsniai