Į muštynes Vilniaus restorane įsivėlęs Emilis Vėlyvis uždarytas į areštinę

Emilis Vėlyvis / Audriaus Solomino nuotr.
Autorius: Saulius Chadasevičius
Publikuota: 2017-01-26 08:54
Režisierius Emilis Vėlyvis pateko į policijos pareigūnų akiratį: trečiadienio vakarą jis taip įsisiautėjo viename sostinės restorane, kad netrukus atsidūrė areštinėje.

15min žiniomis, E.Vėlyvis trečiadienio vakarą leido sostinės restorane „Leleko“, esančiame greta Seimo.

Užsibuvęs restorane režisierius ilgainiui ėmė elgtis agresyviai, jo sutramdyti nepavyko net čia dirbusiems apsaugos darbuotojams.

Įsivėlė į muštynes

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato turimoje pradinėje medžiagoje apie šį įvykį užfiksuota, kad iškvietimas buvo gautas trečiadienį 23.10 val.

Neramumai vyko sostinės centre, netoli Seimo esančioje Gynėjų gatvėje įsikūrusiame restorane „Leleko“.

Pareigūnams pranešta, kad vyksta muštynės, į kurias įsivėlė iškart keturi asmenys. Vienas konflikto dalyvių – E.Vėlyvis, priešinosi apsaugininkui.

Luko Balandžio / 15min nuotr.
Luko Balandžio / 15min nuotr.

Atvykus pareigūnams, režisierius nepakluso ir patruliams, maža to, jų akivaizdoje smogė apsaugos darbuotojui kumščiu į krūtinę.

Režisierius atrodė neblaivus. Koks tikslus jo promilių skaičius, duomenų nėra. Tačiau, pasak liudininkų, žmogus atrodė ir elgėsi „kaip visiškai girtas.“
E.Vėlyvis sutramdytas ir išvežtas į policijos komisariatą.

Jam iškart iškelta baudžiamoji byla už pasipriešinimą valstybės tarnautojams.

Sutvarkius pradinius ikiteisminio tyrimo formalumus, įtariamasis uždarytas į areštinę. Teoriškai jis gali būti laikomas už grotų 48 valandas, iki pat penktadienio vėlyvo vakaro.

Tiesa, paprastai tokių smulkių chuliganų policija nelaisve nekankina – iš areštinės jie paleidžiami, kai tik prasiblaivo ir sutinka atlikti būtinus procesinius veiksmus.

Pagal BK 286-ąjį straipsnį tas, kas panaudodamas ar grasindamas tuoj pat panaudoti fizinį smurtą pasipriešino valstybės tarnautojui ar kitam viešojo administravimo funkcijas atliekančiam asmeniui, baudžiamas viešaisiais darbais arba bauda, arba laisvės atėmimu iki trejų metų.

Atsiprašo

15min primena, kad dar antradienį E.Vėlyvis pristatė naujausią savo filmą „Zero III“.

Susisiekus su filmo prodiusere Daiva Jovaišiene, ji 15min sakė: „Žmogus intensyviai dirbo keletą pastarųjų metų be poilsio, ir, kaip jis pats sakė, nuo darbo Rusijos kino rinkoje turėjo pailsėti Lietuvoje kurdamas „Zero III“, bet, matyt, po premjeros nuslūgus įtampai per daug atsipalaidavo ir nesusivaldė. Noriu iš anksto atsiprašyti tarnybų už sukeltą sumaištį, tačiau, neabejoju, kai tik galės, pats Emilis tai padarys.“

TAIP PAT SKAITYKITE: Po nakties areštinėje Emilis Vėlyvis atvežtas į policiją

Naujausi straipsniai