„Muse“ koncerto nepraleido ir žinomi žmonės, tarp jų – Liepa Norkevičienė su vyru

„Muse“ gerbėjai / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-06-17 19:33
Šis birželio penktadienis „Muse“ gerbėjams buvo ypatingas. Vienas populiariausių roko kolektyvų pasaulyje aplankė Lietuvą – Kauno „Žalgirio“ arenoje grupė pristatė įspūdingą „360 laipsnių“ pasirodymą.

Ir nors penktadienio vakarą šalyje siautėjo škvalas, roko muzikos gerbėjai skubėjo į areną. „Muse“ gerbėjai čia buriuotis pradėjo likus dar kelioms valandoms iki pasirodymo, tačiau daugiausia jų atvyko prieš pat prasidedant šou. Ne vienam teko strigti kamščiuose, kurių dauguma kilo dėl nepalankių oro sąlygų.

Dar likus kelioms valandoms iki koncerto pradžios Kauną maudė lietus, praūžusi vėtra žemę su dangumi maišė ir kituose miestuose. Įveikti automobiliu autostradą iš Vilniaus taip pat tapo iššūkiu, net važiuojantiems traukiniu keliauti teko dvigubai ilgiau, nei įprasta – kelią pastojo į pajūrį vykęs, tačiau sugedęs, traukinys.

Tačiau „Muse“ gerbėjams tai netapo kliūtis. Tūkstantinė minia rinkosi smagiai pašėlti pagal savo mėgstamas grupės dainas. Čia buvo galima sutikti ir dainininkę Liepą Norkevičienę su vyru Evaldu, populiarių atlikėjų vadybininką Martyną Tylą su Neringa Zeleniūte, Justą Čekuolį ir daugelį kitų.

Koncerto įspūdžiais socialiniuose tinkluose dalijosi Donatas Montvydas su žmona Veronika, Katažina ir Deivydas Zvonkai.

MUSE!!! #muse #concert #friends #1love

A photo posted by Veronika Montvydienė (@veronikamontvydiene) on

Tiesa, keliems atvykusiems grupės gerbėjams arenoje prireikė medikų pagalbos. Žmonės.lt žiniomis, koncerto dalyviai pasijuto prastai, juos teko gaivinti.

Žmonės.lt skaitytojo nuotr.
Žmonės.lt skaitytojo nuotr.

Britų rokeriai Lietuvoje – itin lauktos žvaigždės. Penktadienio rytą į Kauną iš Rygos atvažiavo net 26 sunkvežimiai, atgabenę visą įspūdingam koncertui reikalingą įrangą, popiet privačiu lėktuvu atvyko ir patys muzikantai.

„Muse“ šalyje surengė vieną iš pasaulinio turo „Drones World Tour“ koncertų. Juos gastrolių metu tiek Latvijoje, tiek Lietuvoje „apšildė“ kita britų alternatyvaus roko grupė „My Vitriol“.

Koncerte Kaune koncerte publikos laukė ne tik geriausi „Muse“ kūriniai, bet ir įspūdingos vaizdo projekcijos, arenos viduryje įrengta scena ir virš publikos galvų skraidantys aparatai.

TAIP PAT SKAITYKITE: Roko gerbėjų svajonė išsipildė: Kauno areną drebino teatrališkas „Muse“ šou

TAIP PAT SKAITYKITE: Šį vakarą Kaune koncertuosiantys rokeriai „Muse“ atskrido į Lietuvą

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai