Muilo operų žvaigždė Edith Gonzalez kovoja su vėžiu

Edith Gonzalez / „Televisa“ ir „Instagram“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-09-26 17:42
Meksikiečių muilo operų karalienė Edith Gonzalez (51 m.) vaidina moteris, kurioms likimas negaili išbandymų, tačiau ir jos pačios gyvenimas ne rožėmis klotas: aktorė kovoja su jai neseniai diagnozuotu vėžiu.

Dar vaikystėje vaidinti pradėjusi Edith Gonzalez mokėsi iš pačių geriausių – karjeros pradžioje jai ne kartą teko vaidinti su muilo operų legenda Veronica Castro. Neilgai trukus ir pati Edith prasimušė tarp geriausiųjų ir jai pradėti siūlyti pagrindiniai vaidmenys.

Iki šiol vienas ryškiausių vaidmenų jos karjeroje – Monikos de Altamiros kostiuminėje telenovelėje „Laukinė širdis“ („Corazón salvaje“), kuri aktorę išgarsino visame pasaulyje. Po to Edith Gonzalez sukūrė dar ne vieną pagrindinį vaidmenį tokiose ir Lietuvoje rodytose muilo operose kaip „Niekada tavęs nepamiršiu“, „Salomėja“, „Negailestingas pasaulis“ ir kt.

Edith Gonzalez aktyviai vaidina iki šiol ir jai vis dar siūlomi pagrindiniai vaidmenys. Naujausias jos darbas – šių metų telenovelė „Eva la Trailera“, kuri baigta rodyti liepos mėnesį.

Per savo beveik 45 metus trunkančią karjerą Edith Gonzalez suvaidino daugybę moterų, kurioms likimas nepagailėjo didesnių ar mažesnių išbandymų, tačiau jų netrūksta ir realiame aktorės gyvenime: neseniai jai diagnozuotas vėžys. Apie ligą pranešė pati aktorė, kad galėtų pati suvaldyti informaciją ir nepradėtų sklisti nepageidaujami gandai.

Kovodama su vėžiu aktorė neseniai nusikirpo savo plaukus ir, kupina pozityvumo bei tikėdama, kad ligą jai pavyks įveikti, naują šukuoseną su plačia šypsena veide parodė gerbėjams.

„Instagram“ nuotr.
„Instagram“ nuotr.

„Žingsnis į priekį yra žingsnis į gyvenimą!!! Mano naujas įvaizdis naujajai mano versijai!!! Pirma – pasipuošk. Antra – pralinksmėk. Trečia – pasirodyk ir niekada niekada nepasiduok!!!“ – tokiu pozityvumo užtaisu su gerbėjais pasidalijo ligai pasiduoti neketinanti aktorė.

Ištverti nelengvą gydymą aktorei padeda vienturtė dukra Constanza (12 m.), kurios ji susilaukė po trumpo romano su Meksikos politiku Santiago Creeliu, ir vyras Lorenzo Lazo Margainas, su kuriuo aktorė susituokė prieš šešerius metus.

„Instagram“ nuotr.
„Instagram“ nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai