MTV vaizdo klipų apdovanojimų stilius: vienaragiai ir subliūškę balionai

Amber Rose, Miley Cyrus, Chrissy Teigen / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: System
Publikuota: 2015-09-01 19:21
MTV vaizdo klipų apdovanojimų per TV nežiūrėjau, bet iš nuodugnios feisbuko ataskaitos apie renginį supratau, kad Miley Cyrus pakeitė daugiau drabužių nei statistinė moteris per metus, Kanye Westas turi planų papildyti iškiliausių prezidentų gretas, Nicki ir Miley pakedeno viena kitos plunksnas necenzūriniais komplimentais, o Taylor Swift atlydėjo ir palaikė populiariausios interneto lepūnėlės. Skamba kaip pavykęs šou!

Tiesa, MTV vaizdo klipų apdovanojimai – ne mados renginys ir ten susirinkusi kompanija tikrai ateina ne gero skonio demonstruoti. Spėju, aprangos kodas buvo „ateiti su drabužiais“, tik kiekvienas tą senovinį terminą „drabužiai“ suprato skirtingai.

Audinys? Atgyvenęs dalykas, kuris tik itin taupiai naudojamas strateginėm vietom uždengti ir tik konservatyvių svečių. 

Beje, visos gražios ir teisingos (pasidabinusios ilgom garsių dizainerių sukniom) apdovanojimų damos atrodė lyg ne į tą renginį pataikiusios. Audinys? Atgyvenęs dalykas, kuris tik itin taupiai naudojamas strateginėm vietom uždengti ir tik konservatyvių svečių. Laikykitės ant savo kėdžių – subtilumo čia nėra ir nebus, užtat yra daug nepadoriai gilių iškirpčių, rekordinių apimčių užpakalių ir pūpsančių krūtų siaurutėliausiose suknelėse, burleskos ir Rio lygio karnavalinių kostiumų ir memais tapusių frazių.

Scenos stilius – ne kutiūras ir ne rudens tendencijos, tad net ir garsiausi dizaineriai turi talento suraukti tokius kandeliabrus dėmesio ištroškusioms žvaigdėms, kad Vilniaus Dailės akademijos mados dizaino pirmakursiai atrodo kaip ambicingi kutiurje.

TAIP PAT SKAITYKITE: Komentaras: Niekas man neaiškins, ką rengtis

Tad sveiki atvykę į kasmetinį stiliaus beprotnamį, kur visi saugiai gali apsimesti vaivorykštes valgančiais ir drugeliais kakojančiais unikaliais vienaragiais – juos prižiūri profesionalai ir garbina paaugliai. 

Stilius: atleisk savo stilistą!

AFP/„Scanpix“ nuotr.
AFP/„Scanpix“ nuotr.

Britney Spears. „Mačiau Beyonce su kažkokia permatoma suknele – ir aš tokios noriu. Čia palaidinė? Tiks“. Visa Britney poza (rankomis už nugaros, suspaustomis kojomis) šaukte šaukia, kaip jai ne prie širdies šis ansamblis. Su tokiais batais ir aš nežinočiau kur rankas dėti, o šalia Kleopatrą primenančios ir auksu spindinčios Nicki Minaj, Britney suknelė atrodė tik nevykusios pastangos suspėti į cool traukinį. 

AFP/„Scanpix“ nuotr.
AFP/„Scanpix“ nuotr.

Amber Rose ir Black Chyna. Kas gali būti puikiau už kombinezoną, išmargintą visu žodynu riebių keiksmažodžių moteriškei išvadinti? Prašom du!

AFP/„Scanpix“ nuotr.
AFP/„Scanpix“ nuotr.

Kim Kardashian. Kim, čia tu? Kanye ir Kim atrodė kaip „einu kavos ir laikraščio“ ir netyčia papuolė ant raudono kilimo. Kasdieniška safari-militaristinė 80-ųjų dydžio petukų prikimšta „Balmain“ suknelė didelėmis kišenėmis ant aerodinamiškai aptakaus, nė neįpusėjusios nėštumo Kim kūno atrodė kaip bulvių maišas su virvelėmis. 

AFP/„Scanpix“ nuotr.
AFP/„Scanpix“ nuotr.

Karlie Kloss. Karlie Kloss nepastebėti sunku. Bet šiame renginyje ji visai pasislėpė už minimalistinės, niekuo neišsiskiriančios oranžinės suknelės. Atsiprašau, nusižiovausiu. 

AFP/„Scanpix“ nuotr.
AFP/„Scanpix“ nuotr.

Kelly Osbourne. Iškvieskite mados policiją! Aštrialiežuvė buvusi „Fashion Police“ laidos, kurioje skrupulingai narstomi kiekvienos garsenybės stiliaus keliai ir klystkeliai, vedėja užsidengė visai nuobodžiu, neelegantišku, nykiu ir beformiu kombinezonu.

AFP/„Scanpix“ nuotr.
AFP/„Scanpix“ nuotr.

Z-LaLa. Geriausias mados patarimas? Atrodykite kaip subliūškęs auksinis balionas su pragariška šukuosena ir būsite pastebėta.  

AFP/„Scanpix“ nuotr.
AFP/„Scanpix“ nuotr.

Emily Ratajkovski. Mulenružo bordelis. Nei suknelė, nei batai atskirai įspūdžio nedaro, bet kartu – tiesiai į Mulenružo bordelį, madam!

AFP/„Scanpix“ nuotr.
AFP/„Scanpix“ nuotr.

Gigi Hadid. Gigi atrodo kaip išsiskyrusi ir turtinga Majamio namų šeimininkė, kuri turi truputį per daug laiko ir dienų dienas leidžia kirpykloje pas savo stilistą Chosė, apkalbinėdama vakar per daug „Pinot Grigio“ prisivaišinusios draugės išdaigas. Dirbtinis įdegis, tarsi priklijuoti prie kaktos plaukai, aukštai išriesti antakiai – taip ir turi atrodyti 20-metės, ar ne?

Stilius: Pavyko!

AFP/„Scanpix“ nuotr.
AFP/„Scanpix“ nuotr.

Miley Cyrus. Fetišistė Barbarela su kandeliabru vietoj sijono? Kūrybinga, „Atelier Versace“. Įžūlioji begėdė savo stiliumi priminė Madoną iš „Like a Virgin“ turo ir, nors, pop-karalienei nosies nenušluostė, bet savo apdarus dėvėjo taip pasitikinčiai, kaip aš flanelines kelnes namie. Šaunu. 

AFP/„Scanpix“ nuotr.
AFP/„Scanpix“ nuotr.

Demi Lovato. Nors dėl spalvos galima diskutuoti (avietinio glaisto ar braškinės kramtomosios gumos tai atspalvis?), tarp visų vienaragių, fetišisčių ir kleoptarų, Demi suknelė atrodė beveik puritoniškai santūri ir mergaitiška.  

AFP/„Scanpix“ nuotr.
AFP/„Scanpix“ nuotr.

Chrissy Teigen. Iš paskutiniu metu populiarios tendencijos „nei nuoga nei apsirengusi“, atvrai sukritikuotos dizainerės Carolinos Herreros, „Marchesa“ suknelė su strategiškai sudėliotomis klostėm ir pažasties aukščio skeltais šauna tiesiai į skoningiausiųjų dešimtuką. 

AFP/„Scanpix“ nuotr.
AFP/„Scanpix“ nuotr.

FKA twigs. Dar viena iš daugelio „nei nuoga, nei apsirengusi“ – fetišistinė, bohemiška ir avantgardinė. Svyniui Todui kristų akin. 

AFP/„Scanpix“ nuotr.
AFP/„Scanpix“ nuotr.

Cara Delevigne. Caros „atsikniskite visi“ veido išraiška ir „Saint Laurent“ žvaigždėta suknelė spindi tarp žvaigždių šiame trenktame vakarėlyje.

TAIP PAT SKAITYKITE: Pusnuogė Cara Delevingne – lūpų dažų reklamoje 

AFP/„Scanpix“ nuotr.
AFP/„Scanpix“ nuotr.

Taylor Swift. Po įprastinių mergaitiškų mini sijonų, šortų ir žemę šluojančių kutiūrinių suknelių, visai gaivus Taylor stiliaus eksperimentas – žvyneliuoti kapri treningai ir tokia pat trumpa palaidinė. Tačiau savo vietoj ir tarp savų. Treniruotas pilvas vaizdo irgi negadina. 

TAIP PAT SKAITYKITE: „Vanity Fair“ stilingiausiųjų sąraše Taylor Swift aplenkė Rihanną ir Amal Clooney, bet netapo pirma

AFP/„Scanpix“ nuotr.
AFP/„Scanpix“ nuotr.

Baddie Winkle – Štai tikrasis MTV apdovanojimų aprangos kodas!

DAUGIAU: Asmeninis Lauros Mizgirytės-Latour tinklaraštis apie stilių, madą ir įkvepiančius dalykus

Elaima.lt

Naujausi straipsniai