MTV konkurso nelaimėjusi Erika Aleksaitė: „Džiaugiuosi, kad buvau palaikoma ir patekau į finalą“

Erika Aleksaitė / Asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Trečiadienį pasibaigė MTV organizuojamas konkursas „Brand New Unsigned 2014“, kuriame dalyvavo Londone gyvenanti Erika Aleksaitė (24). Nors jauna atlikėja nelaimėjo jo, tačiau džiaugiasi tuo, kad pateko į finalą tarp 20 laimingųjų.

„Laimėjo nuostabi mergiotė, vardu Marie, o aš galiu tik pasidžiaugti dalyvavimu šiame konkurse, sėkme patekti į finalo dvidešimtuką iš 530 dalyvavusiųjų ir jūsų visų palaikymu“, – savo socialinio tinklo paskyroje dėkojo jaunoji atlikėja.

„Dabar – nauji iššūkiai ir nauji keliai! Niekada nenustokite lipti į tą paslaptingąją kalno viršūnę“, – savo gerbėjus drąsino E.Aleksaitė. Paklausta, kas paskatino dalyvauti MTV konkurse, Erika pasakojo, kad jos gyvenimo moto – gyventi, o ne egzistuoti.

„Visi nauji iššūkiai augina žmogų. Ir to aš noriu šiame gyvenime. Šis konkursas turi didžiulę vertę muzikos pasaulyje ir dalyvauti ar laimėti šiame konkurse yra didžiulis žingsnis į priekį“, – portalui Žmonės.lt yra pasakojusi atlikėjų Adele, Stevie Wonderio, Arethos Franklin ir Ellos Fitzgerald gerbėja.

Temos:
Skaitykite daugiau