MTV kino ir televizijos apdovanojimai: mados katastrofų neišvengta

MTV kino ir muzikos apdovanojimai / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-05-08 17:23
Pirmadienio naktį vyko MTV kino ir televizijos apdovanojimai. Iškilmingoje ceremonijoje - žvaigždžių paradas. Kurios iš jų šį kartą „prašovė“ pro šalį besirinkdamos sukneles ir kurios sulaukė daugiausiai komplimentų?

26-ąjį kartą Los Andžele vykusių apdovanojimų metu išrinkti: geriausias metų filmas, geriausia aktorė, geriausias televizijos serialas, geriausia televizijos serialo aktorė, metų dokumentika, metų blogiukas, įteiktas specialus MTV kartos apdovanojimas bei išrinkti geriausias metų bučinys ir geriausias blogiukų bučinys.

Geriausiu metų filmu pripažinta kino juosta „Gražuolė ir Pabaisa“, geriausio televizijos serialo apdovanojimą pelnė „Keisti dalykai“. Filmo ir televizijos serialo pagrindinės aktorės Emma Watson („Gražuolė ir Pabaisa“) ir Millie Bobby Brown („Keisti dalykai“) – pelnė apdovanojimus kaip pačios geriausios šiais metais.

Visą nominantų ir nugalėtojų sąrašą rasite ČIA.

Svečiai raudonu klimu žengė tikrai kuo puikiausiai nusiteikę, tačiau keliems mados kritikams užkliuvo tai, kad ne visi iš jų galėjo pasigirti esantys kuo puikiausiai apsirengę.

Dėmesio ištrokusi, daugelio realybės šou dalyvė Farrah Abraham pasirinko rožinį princesės Džasminos, iš pasakos „Aladinas“, įvaizdį, kuris bendrame kontekste atrodė išties juokingai.

MTV kino ir muzikos apdovanojimų svečiai
MTV kino ir muzikos apdovanojimų svečiai

Shannona Purser taip pat buvo sukritikuota, nes paskendusi margoje, įvairiais raštais puoštoje suknelėje ji vargiai galėjo atkreipti dėmesį į savo veidą. Moters asmenybė liko užgožta jos drabužio.

MTV kino ir muzikos apdovanojimų svečiai
MTV kino ir muzikos apdovanojimų svečiai

Aktorė Jillian Rose Reed stengėsi būti panaši į legendinę Jennifer Lopez, tačiau jos raštuota, žalia suknelė taip ir liko nesuprasta mados kritikų.

vida_press_10.8799055dq
vida_press_10.8799055dq

Tard damų pasitaikė ir tokių, kurios piktnaudžiavo akių šešėliais, ryškiomis spalvomis ir pernelyg atviromis, nuogomis kūno vietomis.

Visų jų stilių galite įvertinti fotogalerijoje:

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai