M.Stasiulis apie mylimąją Mildą: „Jausmas toks, lyg kartu būtume jau 10 metų“

Mindaugas Stasiulis su mylimąja Milda / Gretos Skaraitienės / „ŽMONĖS Foto“ nuotr.
Autorius: Pranešimas spaudai
Publikuota: 2021-09-24 14:04
Laidų ir renginių vedėjas Mindaugas Stasiulis vos prieš keletą savaičių TV3 televizijos naujo sezono atidarymo šventėje pirmą kartą raudonuoju kilimu žengė kartu su mylimąja Milda. Vyras apie santykius kalba kukliai ir asmeninių detalių neatskleidžia, tačiau tvirtina, kad judviejų ryšis – be galo stiprus, tarsi kartu jie būtų jau kone dešimtmetį.

Šį šeštadienį žiūrovus žadins ir iš lovų vers savaitgalio ritualu tapusi kulinarinių pokalbių laida „Virtuvės istorijos“. 14-tame laidos sezone žiūrovai intriguojami atviromis istorijomis, kurias laidos vedėjai Ilonai Juciūtei bei žiūrovams pasakoja žinomi Lietuvos pramogų, verslo, kultūros, meno bei sporto pasaulio atstovai, o jas vainikuoja kulinarinė staigmena, kurią grilio zonoje specialiai laidos svečiui ruošia kepsninių meistras, kulinarijos guru Robertas Svetlauskas.

Į „Vlaidos studiją šį kartą atvyko televizijos veidas, laidų ir renginių vedėjas Mindaugas Stasiulis. Ilgus metus pramogų pasaulyje besisukantis vyras atviravo, jog žinomumas turi ir tamsiąją savo pusę. Vyras laidoje teigė, kad ir pačiam kadaise teko susidurti su vadinamąja „žvaigždžių liga“.

„Ar sirgęs, ar ne, tačiau simptomus tikrai esu jautęs. Eidavau į parduotuvę ir galvodavau, kad visi į mane žiūri. Tačiau niekas manęs nepersekiojo ir viskas iki šiol yra tvarkinga“, – sakė jis.

Savo asmeninio gyvenimo detales tarsi po devyniais užraktais slepiantis Mindaugas prieš keletą savaičių TV3 televizijos naujojo sezono atidarymo renginyje pirmą kartą pasirodė kartu su mylimąja Milda, o žiniasklaida mirgėjo nuo žavių poros nuotraukų.

Vyras tvirtino, jog jųdviejų santykiai jam tapę jau tokie įprasti, lyg draugautų kone dešimtmetį. „Man tai taip yra įprasta, lyg kartu būtume dešimt metų, nors iš tikrųjų esame tik kelerius. Man tai – natūralus dalykas, todėl to nė nesureikšminu“, – atviravo vyras.

Mindaugas Stasiulis su mylimąja Milda / Gretos Skaraitienės nuotr.
Mindaugas Stasiulis su mylimąja Milda / Gretos Skaraitienės nuotr.

Ilgus metus dirbęs radijuje, šiandien Mindaugas ne tik veda tokias televizines laidas, kaip „X faktorius“ ar „Gero vakaro šou“, bet dirba ir už ekrano – yra TV3marketingo vadovas. Daug savęs darbui atiduodantis vyras pasakojo atradęs vieną pomėgį, kuris jam padeda pabėgti nuo rūpesčių ir atsipalaiduoti.

„Nidoje turiu nedidelį burinį laivelį. Tai – senas, 1982 metų švediškas laivas. Negaliu savęs vadinti kietu buriuotoju, tačiau man patinka toks gyvenimo būdas, kai atvažiuoji į Nidą ir gyveni savo laivelyje. Gali pailsėti nuo dėmesio arba pamatyti vis naujų dalykų“, – pasakojo Mindaugas.

Apie naująją M. Stasiulio širdies draugę, jo darbą televizijoje ir aktyvaus laisvalaikio pomėgius – jau šį šeštadienį, 10 val. per TV3.

Naujausi straipsniai