Motyvuojančių rūbų salonėlio atidaryme Tomas Grigaitis pribloškė savo įvaizdžiu

Salonėlio „Tiko Patiko“ atidarymas / Lauros Kondratės nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-02-22 13:37
Vėlų trečiadienio vakarą Kaune oficialiai duris atvėrė kūrėjos Jolitos Barzdžiuvienės motyvuojančių rūbų salonėlis „Tiko Patiko“. Jaukiai ceremonijai vadovavęs TV laidos „Penkių žvaigždučių būstas“ vedėjas Tomas Grigaitis susirinkusiuosius pribloškė nauju savo įvaizdžiu.

Vyro barzdą puošė aksesuaras iš „Swarovski“ kristalų. „15 minučių užtruko, kol jį tinkamai pritvirtinome“, – pasakojo T. Grigaitis.

Prieš dvejus metus barzdotų vyrų gretas papildęs kaunietis sakė kas mėnesį savo „grožį“ patikintis profesionalams. „To, žinoma, nepakanka. Turiu ką veikti ir kiekvieną rytą.“

Mintis, kad barzdą galėtų papuošti kokia nors įdomia detale, jį užvaldė prieš pusmetį. Idėjų jis ieškojo internete, o savo mintimis pasidalijo su papuošalų kūrėja Irina My My. Autorė neslepia – sudėtingiausia buvo surasti būdą, kaip aksesuarą patogiai ir tvirtai „įtaisyti“ ant barzdos.

„Originalūs sprendimai visada įdomūs. Būtent tuo bruožu iš kitų aktualios, kasdienės mados kūrėjų išsiskiria ir Jolita Barzdžiuvienė“, – pabrėžė T. Grigaitis.

Pirmasis posakis, kurio „pasipuošė“ J. Barzdžiuvienės darbai, skambėjo taip: „Pasauliu netikiu, o pasaka tikiu“. „Nors tai buvo prieš kelis metus, jis iki šiol sulaukia daugybės dėmesio – klientės vis teiraujasi, ar galiu pasiūti drabužį su šia fraze“, – pasakojo kūrėja.

Dauguma jos rūbų gimsta iš trikotažo ir neopreno. Iš pastarojo audinio yra pasiūti ir keli vienetiniai darbai, pasižymintis savitu stiliumi bei nematytais sprendimais.

Lauros Kondratės nuotr.
Lauros Kondratės nuotr.

Mintimis, ką parašytų ant rūbų, kuriuos vilki dažnai, pasidalijo ir keli vakare dalyvavę žinomi žmonės.

„Myliu gyvenimą“ – ši frazė puikuotųsi ant plaukų stilisto Karolio Murausko aprangos. „Siek savo svajonių“ – linkėtų tapytoja ir vizažistė Gintė Ramutytė. Šmaikščiu užrašu „Keičiu liūdesį į judesį“ stebintų T. Grigaičio drabužiai.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai