Motociklo teises besilaikantis Ovidijus Vyšniauskas: „Kada jei ne dabar?“

Ovidijus Vyšniauskas / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-04-18 13:34
„Atėjo pas mane kartą Ovidijus ir atsinešė visą glėbį kompaktinių plokštelių. Tokio rariteto jau senokai neteko matyti, ten buvo visa jo diskografija, daugybę dainų net nebuvau girdėjęs. Ovidijus paprašė išsirinkti labiausiai patinkančias ir sukurti šiuolaikišką aranžuotę“ – pasakoja Stano.

Muzikos prodiuseris prasitarė, kad iš pirmo žvilgsnio paprasta užduotis atėmė daugybę laiko, dainos buvo viena gražesnė už kitą. Apsispręsti padėjo už lango bundantis pavasaris ir nauja bei labai netikėta Ovidijaus aistra – motociklai. 

Neseniai 60-metį atšventęs dainininkas nutarė išsilaikyti motociklo vairavimo teises. Toks sprendimas artimųjų aplinkoje sukėlė tikrą šoką. 

Ovidijus Vyšniauskas / Asmeninio albumo nuotr.
Ovidijus Vyšniauskas / Asmeninio albumo nuotr.

„Jie man sakė, kam dabar prireikė to motociklo, juk visos viduriniojo amžiaus krizės tau turėjo pasibaigti dar praėjusiame tūkstantmetyje? Bet mano atsakymas paprastas – kada jei ne dabar? Visada norėjau lėkti su vėju, bet vis atidėliodavau,“ – pasakojo O. Vyšniauskas.

„Man reikia tavo artumos“ tai pavasariška ir linksma lyg motociklu lekiantis Ovidijus Vyšniauskas daina, kažkam priminsianti jaunystę, o kažkas ją atras pirmą kartą.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai