Motociklininkų sezono uždaryme Vilniuje akį traukė baikeriškas merginų stilius

Motociklininkų sezono uždarymo akimirka / Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Šeštadienio popietę Vilniuje vyko motociklininkų sezono uždarymo šventė. Susibūrę motociklininkai linksmybes – varžybas ir žaidimus – pradėjo Vingio parke, vėliau tradicinė vairuotojų kolona pajudėjo sostinės miesto gatvėmis. Šventės metu išskirtinį rokerišką stilių demonstravo baikerių mylimosios.

Motociklininkai nuotaikingai uždarė sezoną Vilniuje (48 nuotr.)
+42

Moterų ir merginų šių metų motociklininkų sezono uždaryme tikrai netrūko. Visos iki vienos atrodė nepriekaištingai pasiruošusios renginiui – vilkėjo rokeriškas aprangas ir demonstravo baikerišką stilių.

BMW, „Suzuki“, „Honda“ – tokios ir dar daugiau firminių motociklininkų kostiumų puošė merginas. Odiniais kombinezonais apsirengusios moterys atrodė itin nekasdieniškai, tačiau žavėjo kiekvieną motociklus mėgstantį vyrą. 
Vis dėlto anaiptol ne visos moterys renginio metu ryžosi pačios sėsti prie motociklo vairo – didžioji dalis jų čia pasirodė kaip vyrų palaikymo komanda. 

Motociklininkų sezono uždarymo akimirka / Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.

„Pati nevairuoju – turiu baimę sėsti prie motociklo vairo. Labai noriu šią baimę nugalėti, tačiau kol kas viso labo važiuoju apsikabinusi vyrą, kai jis vairuoja. Taip mes stipriname šeimos ryšį“, – juokėsi portalo Žmonės.lt kalbinta baikeriškai pasipuošusi Lina. 

vairuoti norėtų ir kartu su vaikinu pasirodžiusi Austėja. Tiesa, dėl jos saugumo itin nerimauja mylimasis, todėl nenori Austėjai leistis į tokią avantiūrą. „Anksčiau ar vėliau vis tiek vairuosiu. Kai jis nematys. Dabar, tiesa, neturiu tam teisių, tačiau ruošiuosi mokytis ir išsilaikyti“, – sakė mergina. 

Tokių rūpestingų vyrų kaip Austėjos renginyje buvo ir daugiau – nevairuojanti motociklo dėl vyro nepritarimo tikino ne viena renginyje sutikta moteris. 

Motociklininkų sezono uždarymo akimirka / Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.

Motociklininkų sezoną uždarė ir tokios damos, kurios ginkdie nenorėtų šios pramogos išmėginti pačios. „Niekas nepriverstų manęs vairuoti motociklo. Bijau net ant jo sėsti. Tai vyras šeimoje yra motociklų aistruolis – čia atėjau tam, kad suprasčiau, kodėl jam jie taip patinka“, – Žmonės.lt sakė baikeriška simbolika pasipuošusi Jūratė. 

Rasti moterų, kurios pačios drąsiai sėstų prie motociklo vairo, renginyje buvo pakankamai sudėtinga – tik nedaugelis jų demonstravo tokią drąsą. Kad svarbiausia yra išdrįsti portalui Žmonės.lt tikino motociklininkė Dainora: „Vairuoju motociklą jau dvejus metus. Tikrai reikėjo drąsos, tačiau vienąkart pabandžius nepavyksta sustoti. Kol kas man puikiai sekasi – važiuodama gatvėmis nepatyriau jokių eismo įvykių, baikerių liga užsikrėtė visa mano šeima.“

Skaitykite daugiau