Motinystės atostogų išeinančią Živilę Vaškytę eteryje keičia Lavija Šurnaitė

Živilė Vaškytė-Lubienė ir Lavija Šurnaitė / Žmonės.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Motinystės atostogų išeisiančią laidos „Labas vakaras, Lietuva“ vedėją Živilę Vaškytę LNK eteryje pakeis žurnalistė Lavija Šurnaitė. Laidą ji ves kartu su Pauliumi Skuču.

Žmonės.lt jau rašė, kad Živilė Vaškytė ir jos vyras Edgaras Lubys laukia šeimos pagausėjimo.

O Lavija grįžta į televizijos eterį po penkerių metų pertraukos. „Grįžimas džiugina, yra malonus, bet ir jaudina, nes jaučiu atsakomybę ir pasiilgimą“, – šypsosi Lavija. 

Žurnalistė pripažįsta, kad jai labai patinka laidos „Labas vakaras, Lietuva“ formatas ir stilius, pasak L.Šurnaitės, tai suminkštintas tradicinių žinių variantas. „Laidą praturtina gyvas pokalbis studijoje su svečiu, taip pat naujienų apžvelgimas gyvai tarp laidos vedėjų. Man tai artima patirčiai rytinėje laidoje“.

Lavija Šurnaitė / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Lavija pirmąsyk prisijungia prie LNK žinių tarnybos ir tai ją džiugina. „Jausmas šiltas ir malonus, kol kas pažįstu tik kelis žmones, bet jie jau spėjo sukurti puikią atmosferą“.

Lavija Šurnaitė / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Lemtingas sutapimas, kad viena tų pažįstamųjų iš žinių tarnybos yra  būtent Živilė Vaškytė.

„Su Živile esame pažįstamos nuo „Labo ryto“ laikų. Vienu metu net abi buvome šios laidos vedėjos – dirbome pakaitomis kas savaitę. Apkalbėti šio virsmo kol kas nespėjome, bet smagu, kai keliai su kolegomis vis susipina iš naujo“. 

Jos naujasis porininkas Paulius Skučas – taip pat kolega, su kuriuo Lavija jau turėjo darbo patirties. „Kartu darbavomės vesdami kitą rytinę laidą. Tik toje laidoje kiekvienas buvome atsakingas už savo „barus“, nors vienu metu būdavome eteryje, bet tiesioginio bendradarbiavimo nebuvo. Tad labai bus įdomu pažinti Paulių kaip laidos vedėją iš naujo“.

Skaitykite daugiau