Motinystės atostogų grožis: Catherine su vaikais netikėtai apsilankė polo varžybose

Kembridžo hercogienė Catherine, princas George'as ir princesė Charlotte / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-06-11 08:41
Balandžio mėnesį trečio vaikelio susilaukusi Kembridžo hercogienė Catherine (36) šiuo metu mėgaujasi motinyste – prie karališkųjų pareigų vykdymo ji grįš tik rudeniop. Todėl pastaruoju metu milijonai karališkosios šeimos gerbėjų aristokratę išvysta tik išskirtinėmis progomis, tokiomis kaip karališkosios vestuvės ar Jos Didenybės Elizabeth II gimtadienis.

Sekmadienio vakarą pasitaikė dar viena proga pamatyti princo Williamo (35) žmoną su vaikais. Tetburyje buvo surengtos labdaringos polo varžybos, kuriose dalyvavo ir pats princas Williamas.

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

Palaikyti princo į miestelį atvyko ir Catherine su sūnumi princu George'u (4) bei dukrele princese Charlotte (3). Mažasis princas Louisas liko namie su aukle.

Apie karališkosios šeimos pasirodymą stadione visuomenė iš anksto nebuvo informuota. Todėl Catherine ir vaikų viešnagė miestelyje tapo tikra staigmena. Tuo jie ir pasinaudojo – hercogienei su vaikais buvo duota pakankamai erdvės, kad šie galėtų laisvai jaustis ir žaisti.

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

Mažiesiems princui George'ui ir princesei Charlottei draugiją palaikė princo Williamo pusbrolio Peterio Philipso dukros Savannah (7) ir Isla (6).

Savo žaismingąją pusę parodė ir pati Catherine, lakstydama po žolę kartu su vaikais.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai