Motinystė: kūrybinga ir nuotaikinga misija

Nėštumas / „Shuterstock“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-05-03 11:33
Daug kam atrodo, kad nėštumas ir kūdikio gimimas yra natūralūs, niekuo neypatingi procesai ir tame įžvelgti kažin kokios magijos sudėtinga. O ir kam reikia? Tačiau kūdikio laukimas gali būti išties stebuklinga ir nepakartojama patirtis. Žvilgtelėkime į gyvenimiškas istorijas, kurios pasako daugiau nei žodžiai.

Jauna rusų menininkė ir fotografė Jana Romanova prieš kelerius metus įamžino poras intymiu ir jaukiu momentu – tada, kai vyras ir besilaukianti moteris dar miega. Tada, kai viskas tikra, žmonės yra natūralūs, perdėtai nesusirūpinę savo išvaizda, o atsidavę tik meilei, vienas kitam ir laukimui. 

Porų nuotraukas galite pamatyti štai ČIA. 

Nuo tos akimirkos, kai suprantate besilaukianti, gyvenimas nori nenori tampa kitoks, ir viskas apsiverčia aukštyn kojomis. Saugote savo pilvelį ir naująjį jo gyventoją, kuris turi savų poreikių, emocijų ir dargi neįtikėtiną dienos ir nakties ritmą. Beje, jis pats per tuos devynis mėnesius išgyvena sunkiai protu suvokiamas, tiesiog stebuklingas transformacijas.

Jūsų dėmesiui išties nuostabus filmukas apie kūdikio gyvenimą nuo pat pradžios, kol pagaliau jį paimame į rankas. Argi to negalime pavadinti stebuklu?..

Kaip devynis nėštumo mėnesius sutalpinti į kelias minutes? Pasirodo, tai įmanoma ir išbandyta praktiškai! Drąsios poros kasdien fiksuoja pilvelio, kuriame gyvena mažylis, pokyčius ir vėliau sukuria nuostabią kūdikio atėjimo į šį pasaulį kelionę.

Nuo ko pradėti? Pirmiausia galite peržiūrėti bent kelis pavyzdžius, kurių gausybė plačiajame internete, tarkime, įkvepiančią, linksmą, daugiau kaip milijono peržiūrų sulaukusią latvių fotografo Armandso Alpso ir jo žmonos bei kitų porų istorijas.

 

Mažylių miegas – kone stebuklingas. Sakykite, ką norite, tačiau pažvelgus į kūdikėlius, nugrimzdusius į saldžią miego karalystę, apima neįtikėtinai šiltas jausmas...

Nuostabias emocijas nusprendusi perteikti mama Sioin Queenie Liao iš Kalifornijos nesiilsi, kai mažyliai miega – tai jos darbo metas. Tiesiogine žodžio prasme vaikučiai keliauja į kitą pasaulį ir patiria įstabių nuotykių! Trijų vaikų mamą Sioin labiausiai įkvėpė trijų mėnesių sūnelis Wengennas.
 
„Pati užaugau mėgaudamasi pasakomis, todėl, kai tik mažylis užsnūsdavo, matydavau ir įsivaizduodavau jį kaip herojų iš mano mėgstamiausių epizodų. Tuomet kaip dailininkė, paėmusi pieštuką, sukurdavau atitinkamą aplinką, pasitelkdama namuose esančius daiktus“, – sakė Sioin prieš kelerius metus.

 
Ji24.lt

Naujausi straipsniai