Motinos dienos proga Sasekso hercogai pasidalijo naujausia sūnaus Archie nuotrauka: pagerbė ir princesę Dianą

Meghan Markle ir princas Harry su mažyliu / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-05-12 17:11
Šį sekmadienį Amerikoje ir kitose pasaulio šalyse švenčiama Motinos diena, todėl nenuostabu, kad vos prieš savaitę pirmagimio Archie Harrisono Mountbatteno-Windsoro susilaukusiai amerikietei Meghan Markle šiemet ši šventė kaip niekada ypatinga.

Gražios šventės proga oficialioje savo „Instagram“ paskyroje Sasekso hercogai pasidalijo nuotrauka, kurioje Meghan laiko mažylio pėdutes. Šia nuotrauka karališkoji pora simboliškai pagerbė ir princo Harry mamą princesę Dianą. Mat fotografijos fone matyti neužmirštuolės – mėgstamiausios Dianos gėlės. 

„Šiandien norėtume pagerbti visas mamas – esančias šalia, būsimas, o kurių jau nebėra – visuomet gyvensiančias mūsų atmintyje. Norėtume pagerbti kiekvieną iš jūsų. Mamos diena šiandien švenčiama Amerikoje, Kanadoje, Naujojoje Zelandijoje, Pietų Afrikoje, Kenijoje, Japonijoje ir dar keliose šalyse Europoje. Tai – pirmoji Motinos diena Sasekso hercogienei“, – skelbiama „Instagram“ paskyroje. 

Žmonės.lt primena, kad berniukas gimė gegužės 6 dieną 5 val. 26 min. (Anglijos laiku). Kūdikis svėrė 3,260 kg. Anot spaudos, gimdymas praėjo sklandžiai. Meghan ir naujagimis jaučiasi puikiai. Gimdyme dalyvavo ir princas Harry, kuris kalbėdamas su žiniasklaida neslėpė susijaudinimo ir dėkojo visiems už palaikymą ir meilę.

Naujienos, kad Sasekso hercogai taps tėvais paskelbtos spalio 15-ąją. Džiugią žinią, kaip ir berniuko vardą, pranešė oficialus Kesingtono rūmų puslapis.

Nors princas Harry yra kuo tikriausias princas – jo palikuoniui bus skirtas visai kitoks titulas. Kadangi po gegužę įvykusių karališkųjų vestuvių M. Marke ir princas Harry buvo tituluoti Sasekso hercogais – jų atžala tapo lordu.

M. Markle ir princo Harry vaikas jau yra septintoje vietoje į sostą. Tuo tarpu princas Harry – šeštoje. 

Naujausi straipsniai