Motinos dienos proga Natalija Bunkė tėvus pradžiugino nekasdiene dovana

Kristina Ivanova ir Natalija Bunkė su tėvais / Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-05-03 17:02
Motinos dienos proga portalas Žmonės.lt kalbino pramogų pasaulio atstoves apie jų santykį su mamomis. Tarp pašnekovių – ir dainininkė Natalija Bunkė. Kaip su savo bendravarde mama Natalija ji sutarė paauglystėje, kaip sutaria dabar, kaip buvo auklėjama ir kokių pamokų išmoko?

„Mama man visuomet akcentavo, kad pats svarbiausias dalykas – atsakomybė ir darbštumas. Su seserimi Kristina buvome labai griežtai auklėjamos. Šiandien suprantu, kad tai išėjo į naudą“, – Žmonės.lt pasakojo Natalija Bunkė.

Nuo pat mažens seserys buvo pratinamos prie darbų, todėl būdamos paauglės nedykaduoniaudavo, o sukosi tėvų versle. Atostogų metų joms tekdavo atlikti įvairias užduotis, už kurias jos užsidirbdavo pinigų. Sumos – simbolinės, tačiau merginos sugebėdavo susitaupyti ir įsigyti visai nevaikiškų pirkinių.

„Tuomet galėjau sau daug leisti, bet mokėjau tvarkyti pinigus. Per vasarą galėjau lengva ranka nusipirkti muzikinį centrą, būdama 16-kos su draugu nusipirkau mašiną“, – prisiminė Natalija.

Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.

Pasak jos, toks auklėjimas nuo mažų dienų įsiminė ir tapo geru pavyzdžiu iki šių dienų. „Esu dėkinga tėvams, kad mane išmokė suktis. Galbūt todėl esu versli ir galiu išspausti vašką iš nieko“, – pasakojo ji. 

Moteris įsitikinusi – viską galima užsidirbti, reikia tik labai norėti. „Kai man sako, va, gėda, kad tu dirbai turguje. Man visai ne gėda. Dirbau įvairiausius darbus, bet spėdavau ir pasilinksminti“, – sakė Natalija.

Atlikėja savo charakteriu, priešingai nei sesuo Kristina Ivanova, labai panaši į mamą. Kaip pati sako – griežtesnė, šiurkštesnė, labiau užsispyrusi, ambicinga. Ir nors paauglystėje ji buvo darbšti, prikrėtė ir įvairių kvailysčių.

Esu dėkinga tėvams, kad mane išmokė suktis. Galbūt todėl esu versli ir galiu išspausti vašką iš nieko.

„Tikrai gaudavau diržo ir ne kartą. Dabar nebegalima taip vaikų auklėti, kelti balso. Aš suprantu, kad toks poelgis yra tėvų emocinis nesusivaldymas, tačiau kartais taip pasielgti – sveika. Tik pakeliu balsą kalbėdama su sūnumi – iškart visi ožiai išsilaksto“, – kalbėjo Natalija.

Ji pati stengiasi būti griežta mama sūnui Kristupui Dėl vieno tik išgyvena – kad skiria jam mažiau laiko, nei norėtų. „Dėliodamasi savo darbo grafikus daug nesvarbių, neįdomių ir nenaudingų darbų tiesiog atmetu vien tam, kad galėčiau daugiau laiko praleisti su sūnumi. Mes kartu daug keliaujame, bet turbūt kaip ir kiekvienai mamai – to laiko kartu vis mažai“, – atviravo ji.

Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.

Natalija džiaugiasi, kad visuomet, jei reikia, Kristupą gali patikėti savo mamai. „Sūnus kasdien skambina seneliams, jie labai gerai sutaria. Apskritai, kai gimė Kristupas, santykiai tiek su mama, tiek su tėčiu, tapo kur kas šiltesni. Labai dėl to džiaugiuosi“, – sakė maždaug du kartus per savaitę iš Vilniaus į Kauną tėvų aplankyti vykstanti Natalija.

Atsidėkodama už jų meilę ir dėmesį Natalija mamai, o kartu ir tėčiui nusprendė padovanoti kelionę į Egiptą. Pasilepinti šilta Afrikos saule su jais drauge skris ir Natalija su sūnumi.

„Kelionės specialiai prie Motinos dienos netaikiau, tačiau tėvams lengviau pasakyti, kad tai – dovana. Per savo gyvenimą jie taip įprato duoti viską vaikams, kad kai vaikai nusprendžia duoti jiems – tampa tarsi nepatogu, jie jaučiasi skolingi. Pati vykstu su reikalais, bet tikiuosi, tėvams tai bus puikios atostogos“, – Žmonės.lt sakė Natalija.

Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.

 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai