Motinos dienos proga Lina Bražinskaitė-Tupikovskienė įsiamžino su vaikais

Lina Bražinskaitė-Tupikovskienė įsiamžino fotosesijoje su vaikais/Viktorijos Kuhlins nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-05-05 15:44
„Izabelė labai savarankiška, turinti savo nuomonę, bet ji dabar tokio amžiaus, kai mamos pavyzdys – svarbiausias. Matau, kaip nori būti į mane panaši, pamėgdžioja ne tik mano kalbėseną, manieras, bet ir prašo panašiai sušukuoti ar aprengti. Bando pozuoti prieš foto objektyvą“, – šypsosi aktorė Lina Bražinskaitė-Tupikovskienė (39), žvelgdama į savo ketverių metukų dukrytę Izabelę.

Vienuolikmetis sūnus Dominykas – kiek kitoks nei mažoji sesutė, - ramus mamos pagalbininkas. Lina džiaugiasi, kad kol kas paauglys sūnus mielai laiką leidžia su ja ir net kartais kaip tikras džentelmenas lydi ją į renginius. 

Prieš pat Motinos dieną sulaukusi bičiulės fotografės ir kelių kirpyklų savininkės Viktorijos Kuhlins pasiūlymo drauge su vaikais tapti naujosios jos vaikų bei suaugusiųjų kirpyklos „Bubble Bubble“ veidu, Lina mielai sutiko.

Lina Bražinskaitė-Tupikovskienė įsiamžino fotosesijoje su vaikais/Viktorijos Kuhlins nuotr.
Lina Bražinskaitė-Tupikovskienė įsiamžino fotosesijoje su vaikais/Viktorijos Kuhlins nuotr.

„Daug kasdienio laiko atima darbai – visą žiemą ir pavasarį intensyviai filmavausi seriale „Prakeikti“, dar fotosesijos, reklamos, renginiai... Tačiau laikas su vaikais man visada buvo ir yra viena didžiausių vertybių. Stengiuosi drauge jo praleisti kuo daugiau, išnaudoti kiekvieną laisvą minutę. Kad ir ši fotosesija: juk tai buvo šauni proga smagiai ir kiek kitaip praleisti laiką su vaikais. Izabelė netvėrė džiaugsmu, kad kirpėja mus papuošė vienodomis šukuosenomis ir kad nufotografavo visus kartu. Sakė, būtinai norės čia švęsti savo gimtadienį, - juokdamasi pasakoja aktorė. – Sąvoka „laikas su vaikais“ visai nereiškia, kad turi vaikams „nupirkti“ kokių nors ypatingų pramogų ar dovanų. Su Dominyku ir Izabele mes kur kas labiau mėgstame važiuodami automobiliu aptarti dienos įvykius, naujienas arba pasigarsinę radijo imtuvą visi drauge dainuoti! Tokios paprastos akimirkos širdžiai yra be galo brangios.“

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai