Motinos dienos proga Kate Middleton sulaukė mielos staigmenos: pagerbta ir princesė Diana

Princas Williamas ir Catherine Middleton su vaikais ir princesė Diana / „Scanpix“ ir „Instagram“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-03-14 18:51
Kovo 14-ąją Didžiojoje Britanijoje šiemet minima Motinos diena. Ta proga mylimą mamą, Kembridžo hercogienę Kate Middleton, išradingai nustebino jos vaikai – princas George'as (7), princesė Charlotte (5) ir jaunėlis princas Louisas (2). Mylimai mamai karališkos šeimos atžalos pagamino tortą.

Mielos dovanos nuotrauka princas Williamas ir K.Middleton pasidalijo socialiniuose tinkluose. Kembridžo hercogai linkėjo puikios Motinos dienos ir kantrybės šiuo sudėtingu metu.

„Švenčiant dviejų ypatingų mamų dieną“, – socialiniuose tinkluose rašė jie, pasidaliję nuotrauka, kurioje – spalvingas vaikų gamintas tortas.

Dvi mamas Kembridžo hercogai paminėjo ne veltui – karališkoji pora pasidalijo ir K.Middleton vaikystės nuotrauka, kurioje ji pozuoja kartu su savo motina Carole Middleton.

Kate Middleton su savo motina Carole Middleton / „Instagram“ nuotr.
Kate Middleton su savo motina Carole Middleton / „Instagram“ nuotr.

Princo Williamo ir K.Middleton atžalos nepamiršo pagerbti ir savo senelės princesės Dianos atminimo – jai nupiešė šventines korteles.

Šių nuotraukomis K.Middleton ir princas Williamas taip pat pasidalijo socialiniuose tinkluose.

„George'as, Charlotte ir Louisas kiekvienais metais per Motinos dieną piešia korteles, prisimindami savo močiutę Dianą. Kad ir kokios aplinkybės bebūtų, mes apie tave galvojame“, – rašė Kate ir Williamas.

Paviešintose atviručių nuotraukose matyti širdingi karališkosios poros atžalų sveikinimai princesei Dianai.

„Miela močiutė Diana, laimingos Motinos dienos. Aš labai tave myliu ir visada apie tave galvoju. Siunčiu tau daug meilės“ – rašė princas George'as. 

„Aš galvoju apie tave per Motinos dieną. Aš tave labai myliu. Tėtis tavęs ilgisi. Siunčiu daug meilės“,  – rašoma Charlottes kortelėje. 

Princas Williamas mylimos motinos, princesės Dianos neteko 1997-aisiais, kai buvo 15-metis. Jo broliui princui Harry tuo metu buvo 12 metų.

Naujausi straipsniai