Motinos dienai skirtoje fotosesijoje „Mama ir vaikas: akimirka“ – tikros emocijos

„Mama ir vaikas: akimirka“ / "Emrata photography" nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-05-06 14:18
Sekmadienį Lietuvoje minima Motinos diena. Norėdamos įprasminti šią gražią šventę, studija „Vilkės namai“ kartu su fotografe Enrika Paulauskiene surengė fotosesiją „Mama ir vaikas: akimirka“, kurioje įamžino mamos ir vaiko buvimą kartu – akimirkos grožį ir reikšmingumą.

Dar sausio mėnesį buvo surengta pirmoji fotosesija įgyvendinamam projektui „Mama ir vaikas“. Fotosesija pavadinta „Akimirka“ ir joje norėta įamžinti akimirkos grožį ir reikšmingumą mamai bei jos vaikui. Fotosesijos nuotraukose užfiksuotos mamos su mažyliais ir jau paaugusiais vaikais. Akimirkos – natūralios, neparuoštos, nerepetuotos.

Artėjant Motinos dienai buvo atidaryta minėtos fotosesijos fotografijų paroda, o mamos ir vaiko fotosesijos projektas įgyvendintas dar kartą. Šių fotosesijų esmė – neįpareigojanti, lengva ir džiaugsminga. „Norėjome kuo mažiau kištis į buvimą, leisti jam būti natūraliu. Fotosesijos esmė – ne detalės, ne dekoracijos, ne išgražinti herojai, bet tikrumas ir jausmas tarp mamos ir vaiko“, – fotosesijos idėją aiškina E. Paulauskienė, fotografijos pasaulyje prisistatanti kaip „Emrata Photography“.

Motinos dienai skirtą fotosesiją šį kartą organizavo „Ogmios miestas“ ir studija „Vilkės namai“. „Ogmios miesto“ laisvalaikio terasoje įsikūrusi baltoji moteriškumo studija skirta moteriai, būsimai ir vaikus jau auginančiai mamai, vaikų ir tėvų bendroms veikloms.

„Nuo pat studijos įkūrimo siekėme sukurti jausmą, kad čia yra tikra ir gera. Į kai kuriuos užsiėmimus tėvai atvyksta su vaikais. Sugalvojome įamžinti tai, kas yra tikra tą sekundę, kai esame su savo vaiku, o vaikas yra su mumis. Jiems augant suvokiame, kad kiekviena akimirka yra ypatinga. Todėl jau nuo sausio mėnesio buvo pradėta iniciatyva kiekvieną mėnesį kurti nemokamas veiklas mamoms su vaikais ir skatinti kokybišką tėvų ir vaikų buvimą kartu. Viena iš jų – ši fotosesija“, – pasakoja studijos „Vilkės namai“ įkūrėja Eglė Aukškalnienė.

Fotosesijos iniciatyva sulaukė didelio dėmesio. Fotografuotis atvyko daugiau kaip 70 mamų su mažyliais – mažiausiam vos du mėnesiai. „Mamos yra nuostabios. Jos – vaikų superherojai. Gražu jas stebėti ir džiaugtis – fotografuotis buvo atvykusi mama su keturiais mažyliais, mama, su vos prieš pora mėnesių gimusiu vaikeliu. Tai tik parodo, kad tereikia norėti ir iš visos širdies rinkti savo akimirkas“, – šypsosi E. Aukškalnienė.

Apžiūrėti „Vilkės namų“ projekto „Mama ir vaikas“ ir fotografės E. Paulauskienės foto parodą „Akimirka“ galima „Ogmios mieste“ esančiame išparduotuvių centre „Outlet park“, kavinių zonoje. Paroda bus eksponuojama iki gegužės 11 dienos, o vėliau darbai bus padovanoti joje dalyvavusioms mamoms.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai