„Moterys meluoja geriau“ nuotykiai Palangoje: liūtys, filmavimai kapinėse ir praeivių dėmesys

Serialo „Moterys meluoja geriau“ filmavimas / TV3 nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Vienas laukiamiausių sugrįžimų šalies televizijose – serialas „Moterys meluoja geriau“. Naujajame TV3 rudens sezone žiūrovus džiugins jau aštuntasis kultinio lietuviško serialo sezonas.

Vitalija Mockevičiūtė, Džiugas Siaurusaitis ir Inga Norkutė-Žvinienė / TV3 nuotr.

Laukiant naujų serijų su žiūrovų pamėgtais ir naujais herojais, „Moterys meluoja geriau“ komanda dalinasi įspūdžiais iš filmavimų Palangoje bei Vilniuje užkulisių. Vasaros širdyje – Palangoje serialo komanda pateko į kurioziškas ir dažnai juokingas situacijas.

Dirbantys kine bei televizijoje nesitarę galėtų patvirtinti – didžiausia kova filmavimo aikštelėje vyksta su lietuviška gamta. Regis, viskas paruošta, aktoriai nugrimuoti, kameros įjungtos, visi savo vietose ir staiga... lietus!

„Moterys meluoja geriau“ nuotykiai Palangoje: liūtys, filmavimai kapinėse ir praeivių dėmesys (15 nuotr.)
+9

Tokia, visą serialo komandą iš proto vedanti, orų kaita yra neatskiriama „Moterys meluoja geriau“ filmavimų dalis. „Taip pat sunku filmuoti naktį, – sako serialo prodiuserė Agnė Janovič. – Temsta tik apie 23 val., o švisti pradeda jau po trijų. Tos keturios valandos prabėga akimirksniu ir nufilmuoti naktinius kadrus pavyksta tik per kelias pamainas“.

Vitalija Mockevičiūtė, Džiugas Siaurusaitis ir Inga Norkutė-Žvinienė / TV3 nuotr.

Naktinės pamainos vargina tiek aktorius, tiek visą komandą, tačiau naktimis filmavimų netrikdo tiesiai į kadrus įlendantys smalsuoliai. „Moterys meluoja geriau“ prodiuserė juokiasi: „Žmonės mintinai žino visus personažus, jų istorijas, tačiau aktoriams paklausus ar žiūri serialą, atsako, kad nežiūri ir net neturi televizoriaus. Praeiviams labai sunku atskirti aktorius nuo jų personažų – gerbėjai sunkiai atskiria realybę ir serialą. Bet tai, manau, yra geriausias komplimentas aktoriams“.

Vitalija Mockevičiūtė, Džiugas Siaurusaitis ir Inga Norkutė-Žvinienė / TV3 nuotr.

Pasak A. Janovič, dažnas filmavimų iššūkis – lokacijų paieškos, derybos su patalpų savininkais. Tačiau kartą įsileidę filmuoti kūrybinę „Moterys meluoja geriau“ komandą, dažnas siūlo vėl sugrįžti pas juos: „Būna, žmonės skambina, klausia, kada vėl atvažiuosim, aktoriais pasitiki kaip savais vaikais. Net duoda jiems raktus ir leidžia atvažiuoti kada tik panorėjus!“

Legendiniais tapusių Kostios (akt. Džiugas Siaurusaitis) ir Galinos (akt. Vitalija Mockevičiūtė) namus ir žymųjį sandėliuką, kuriame Galina užrakindavo nusibaudusį vyrą, visuomet nori apžiūrėti smalsuoliai. „Tai būna pirmas prašymas buto nuomotojams, kai atvyksta jų draugai ar nauji poilsiautojai. Visiems labai knieti pamatyti juokingąjį sandėliuką. Galbūt jie tikisi ten rasti užrakintą Džiugą Siaurusaitį“, – šypsosi serialo prodiuserė.

Vitalija Mockevičiūtė, Džiugas Siaurusaitis ir Inga Norkutė-Žvinienė / TV3 nuotr.

Nors filmuotis aktoriams šiemet teko daug kur – gatvėse, mašinose, autoservisuose, rūsiuose, paplūdimiuose ir kitur – visos vietos nublanko prieš naktinį filmavimą kapinėse. Kas ir kodėl gulės šalia kapinių paminklo, serialo  kūrėjai neišduoda, tačiau prasitaria, kad aštuntajame „Moterys meluoja geriau“ sezone laukia ne tik humoro, kuriozų ir meilės istorijos, bet ir šiek tiek pavojingi ir intriguojantys kriminalai.

Serialo naujojo sezono režisieriaus kėdė patikėta jaunam ir perspektyviam režisieriui Justinui Krisiūnui. Rudenį seriale pasirodys ne tik žiūrovų mylimi aktoriai, bet ir nemažai naujų veidų. Tai Inga Norkutė-Žvinienė, Džiugas Siaurusaitis, Vitalija Mockevičiūtė, Rimantas Bagdzevičius, Eglė Jackaitė, Justė Zinkevičiūtė ir būrys kitų talentų.

Vitalija Mockevičiūtė, Džiugas Siaurusaitis ir Inga Norkutė-Žvinienė / TV3 nuotr.
Skaitykite daugiau