„Moterys meluoja geriau“ kūrėjų premjeroje – žvaigždės ir lietuviškame kine debiutavęs Ž.Tratas

Premjeros svečiai / Pauliaus Peleckio nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-10-22 19:41
Ketvirtadienio vakarą kviestiniai svečiai rinkosi į romantinės komedijos „Moterys meluoja geriau. Robertėlis. Antroji banga“ VIP premjerą. „Forum Cinema Vingis“ kino teatre prie specialiai parengtos fotosienelės pozavo ne tik filmo aktoriai, bet ir kviestinės žvaigždės.

Nors svečius vienijančia stiliaus detale šįkart tapo apsauginės kaukės ir visiems teko laikytis saugaus atstumo, tai netrukdė mėgautis šiuo laikotarpiu itin reta galimybe susitikti filmo pristatymo renginyje.

Į premjerą atskubėjo ir aktorė Justina Žiogaitė-Butkienė, kartu su Nerijumi Gadliausku filme atlikusi vieną pagrindinių vaidmenų.

„Aš džiaugiuosi galimybe dirbti su Nerijumi. Be abejo, pradžia buvo ganėtinai bauginanti, kadangi jo įvaizdis ragino mane labiau pasitempti, galvoti, ką sakau. Na, o kai vienas kitą pažinome geriau, bendrauti tapo jaukiau. Jis yra labai linksmas ir intelektualus žmogus“, – liaupsių kolegai negailėjo aktorė.

Justinai teko filmuotis ir pirmoje filmo apie Robertėlį dalyje. Tuomet ji savo rankose jau ketvirtą mėnesį sūpavo pirmagimę Ulą. Nepaisant to, aktorei teko įsigyventi į laisvos sielos, patraukusios Gretos vaidmenį. Šįkart Justinos vaidmuo pasikeitė kardinaliai. „Iš tos patrakusios merginos Greta tapo šeimos moterimi, kuri išgyvena dėl savo vyro ir dėl to, kad jiedu negali būti kartu“, – apie vaidmenų skirtumus kalbėjo J.Žiogaitė-Butkienė.

Justina Žiogaitė-Butkienė ir Arnas Butkus / Pauliaus Peleckio nuotr.
Justina Žiogaitė-Butkienė ir Arnas Butkus / Pauliaus Peleckio nuotr.
Premjeros svečiai / Pauliaus Peleckio nuotr.
Premjeros svečiai / Pauliaus Peleckio nuotr.

Premjeros pamatyti atvyko ir intriguojantį vaidmenį čia atlikęs Žilvinas Tratas. Aktorius susimąstė apie panašumus tarp filmo pavadinimo ir dabartinės padėties. Juk renginys vyksta antrosios pandemijos bangos išvakarėse.

„Manau, kad žmonėms gali būti įdomu pamatyti, kaip mes menine forma pateikiame šiandieninę pandemijos situaciją. Tačiau gali būti ir taip, kad daug kas nuo to jau pavargo. Visa laimė, kad filmas gali atnešti puikių emocijų, juoko, nes čia ši situacija yra pateikiama iš linksmosios pusės“, – sako aktorius.

Nors yra gerai pažįstamas Rusijoje ir Didžiojoje Britanijoje, Žilvinas per dešimtmetį trunkančią savo karjerą dar nė karto nebuvo filmavęsis lietuviškame kine. Tad jo vaidmenį „Moterys meluoja geriau. Robertėlis. Antroji banga“ galima vadinti debiutiniu.

„Man svarbu, kad žmonės pamatys mane didžiajame ekrane kalbantį lietuviškai. Tačiau aš niekada negalvojau, kad mano debiutas įvyks komedijoje, nes man atrodo, kad esu gana snobiškas žmogus. Džiugu, nes ir man pačiam tai yra kažkas naujo, ir mano žiūrovui tai bus visiškai nauja“, – įsitikinęs Ž.Tratas.

Žilvinas Tratas / Pauliaus Peleckio nuotr.
Žilvinas Tratas / Pauliaus Peleckio nuotr.
Žilvinas Tratas ir Justina Žiogaitė-Butkienė / Kadras iš filmo „Moterys meluoja geriau. Robertėlis. Antroji banga“
Žilvinas Tratas ir Justina Žiogaitė-Butkienė / Kadras iš filmo „Moterys meluoja geriau. Robertėlis. Antroji banga“

Romantinėje komedijoje „Moterys meluoja geriau. Robertėlis. Antroji banga“ netrūksta gero humoro, netikėtų siužeto vingių ir šiandieninių aktualijų. Apie Robertėlį sukosi ir antrosios filmo dalies siužetas. Tąkart įvyko stebuklas – didžiausias Lietuvos mamyčiukas susirado merginą. Trečioje dalyje žiūrovų laukia tęsinys.

Visą gyvenimą po šiltu mamos sparneliu praleidusiam Robertėliui, kurio vaidmenį atlieka aktorius Nerijus Gadliauskas, – jau virš keturiasdešimt. Dabar jo gyvenimas ir širdis pagaliau priklauso ne tik mamai, bet ir mylimajai Gretai (akt. Justina Žiogaitė-Butkienė). Po nelaimingų ir visą amžinybę besitęsusių paieškų, galiausiai meilę atradusio Robertėlio, panašu, jau niekas nesustabdys.

Deja, grįžus į Lietuvą po medaus mėnesio mylimieji patenka į neregėto masto nuotykį, sukeltą pasaulyje siaučiančios pandemijos. Karantinas filmo herojų Robertėlio ir Gretos meilei tampa tikru išbandymu. Porai šį laikotarpį tenka praleisti atskirai. Įtampą filmo personažui kels ir jųdviejų su mylimąja kelyje pasitaikęs aukštas gražuolis – Gretos mokyklos laikų meilė Mindaugas, kurio vaidmenį atlieka aktorius Žilvinas Tratas.

Premjerinio vakaro svečiai:

Naujausi straipsniai