Moterų širdis tirpdantis gražuolis: futbolininkas R. Gislasonas patrauklesnis už D. Beckhamą?

Rurikas Gislasonas / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-07-14 14:04
Kad ir kaip šis pasaulio futbolo čempionatas susiklostys Islandijos rinktinei, bent vienam jos nariui jis bus sėkmingas: Rúrikas GÍSLASONAS (30) „per vieną naktį“ tapo naująja vyriško grožio ir seksualumo ikona.

Žinoma, už tai neskiriami medaliai, bet panašūs epitetai tikrai padeda pelnyti reklamos ar modelio karjeros pasiūlymų. Ir Gíslasono politinėms ambicijoms tai turbūt į naudą – jei tik nuspręs toliau jas įgyvendinti: 2016 ir 2017 metais jis dalyvavo Islandijos parlamento rinkimuose kaip Nepriklausomybės partijos kandidatas.

Grožis – subjektyvi sąvoka, bet skaičiai iškalbingi. Prieš čempionatą publikai ne itin žinomas sportininkas instagrame turėjo apie 30 tūkstančių sekėjų (Gíslasonas žaidžia Islandijos rinktinėje bei Vokietijos „SV Sandhausen“ klube). O po pirmųjų Islandijos rungtynių šiųmetiniame čempionate (dvikova su Argentina baigėsi lygiosiomis 1:1) visiems (veikiau – visoms) tarsi atsivėrė akys. Na ir kas, kad Rúrikas neparodė aikštėje jokio stebuklo, o ir žaidė vos pusvalandį. Betgi ne už tobulą žaidimą moterys myli žaidėjus.

Šiandien instagrame jis turi jau per milijoną sekėjų – beveik triskart daugiau, nei Islandijoje yra gyventojų, – ir lenkia nacionalinės rinktinės sekėjų skaičių feisbuke, tviteryje ir instagrame kartu sudėjus!

Dėl visko kalta žaisminga grotažymė #sexyrurik. Mėlynakis, aukštaūgis vikingas trijų dienų barzda pirmiausia krito į akį brazilų aktorei, modeliui ir dainininkei Gabrielai Lopes – ši retoriškai paklausė savo dviejų milijonų sekėjų instagrame, kaip vyras gali būti toks mielas. Paskui sexy Rúriką pastebėjo jos kolegė iš Argentinos Gimena Accardi (vien per 10 minučių Gíslasoną pradėjo sekti 40 tūkstančių jos sekėjų – štai toks sniego gniūžtės efektas!).

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Galvą pametė ne tik Pietų Amerikos pramogų pasaulio divos: viena Argentinos kelionių agentūra akimirksniu ėmė reklamuoti išvykas į Gislasono gimtinę, pasinaudojusi jo atvaizdu ir komentaru: „Girls, who’s in?“ (Maždaug – merginos, kas su mumis į Islandiją?) Dabar viešai svarstoma, kad žavus naujokas ilgais, ant pakaušio susegtais plaukais gal net gražesnis ir seksualesnis už patį Davidą Beckhamą. Juolab – nevedęs, neįsipareigojęs ir neturi keturių vaikų: mažylis, su kuriuo jis nusifotografavęs instagrame, kaip spėjama, jo brolio ar sesers atžala.

Naujausi straipsniai