Moters dieną Indrė Stonkuvienė šventė su gerbėjomis: juokėsi iš neseniai vykusių savo pasimatymų

#MoterųPasaulyje Kaune/Organizatorių nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-03-08 13:57
Šeštadienio vakarą televizijos laidų vedėja ir iniciatyvos #MoterųPasaulyje įkūrėja Indrė Stonkuvienė moters dieną pasitiko Kaune. Renginio metu netrūko ir žinomų veidų, ir pasikalbėjimų, ir nesutramdomų emocijų.

Laikinojoje sostinėje vykęs #MoterųPasaulyje iniciatyvos renginys sutraukė per tūkstantį moterų. Į susirinkusias I.Stonkuvienė kreipėsi be paslapčių. Žinoma moteris pasakojo apie savo skaudžius išgyvenimus, naują etapą ir net juokėsi iš visai neseniai vykusių pirmųjų pasimatymų. „Gyvenimas – tarsi amerikietiški kalneliai. Po kiekvieno nusileidimo, ateina ir pakilimas“, – įsitikinusi Indrė.

#MoterųPasaulyje Kaune/Organizatorių nuotr.
#MoterųPasaulyje Kaune/Organizatorių nuotr.

Anot I.Stonkuvienės, tokie susibūrimai ir yra tai, kas padeda pakilti iš nuopuolių, atrasti moterų bendrystę, viena kitai padėti. „Svarbiausia reikia nepamiršti, kad jūs galit absoliučiai viską ir tik nuo jūsų pačių priklauso kaip savo galias panaudosite. Laimingos galime būti visos, nes laimė mūsų pačių rankose”, – sakė Indrė.

Šį kartą susirinkusios gerbėjos išvydo ne vieną staigmeną. Scenoje pasirodė tokie atlikėjai kaip Donatas Montvydas, Monika Linkytė, saksofonistas Jonas Sikorskis ir „Radistai” Rolandas Mackevičius bei Jonas Nainys kartu su atlikėjais Jessica Shy ir Roku. Dainininkai taip pat buvo įtraukti į vakaro diskusijas, kurių metu turėjo proga ir sužaisti keletą linksmų žaidimų.

#MoterųPasaulyje Kaune/Organizatorių nuotr.
#MoterųPasaulyje Kaune/Organizatorių nuotr.

Negana to, renginio metu susirinkusios moterys galėjo aplankyti iniciatyvos draugų Eurokos stendus ir susipažinti su jų pavasario naujienomis.

Kiekviena atėjusi į renginį gavo ir partnerių Cedralex bei Origami dental specialių dovanų.

Primename, kad Kaune vykęs reginys taip pat turėjo ir savo vakaro heroję – moterį, kuriai po sunkių išgyvenimų skiriama pagalba susirasti mėgstamą veiklą bei darbą. Šį kartą heroje tapo tris vaikus auginanti Jurgita. Viduriniąjai herojės dukrai diagnozuota onkologinė liga, tad mama turi nuolatos prižiūrėti prie lovos prikaustytą dukrą, todėl biuro darbams laiko beveik nelieka.

Iniciatyvos pagalba herojei buvo padovanoti makiažo kursai, kurie padės įgyti žinių, tad Jurgita galės papildomai užsidirbti bei bus nevaržoma dėl darbo vietos ir tikslių darbo valandų.

#MoterųPasaulyje iniciatyva dėkoja savo draugams, socialiai atsakingiems verslams, padėjusiems įgyvendinti renginio herojės svajonę bei vizažo miestrei Karinai Vaitiulionytei.

Naujausi straipsniai