Moteris viliojantį aferistą suvaidinęs Darius Petkevičius: „Tikrame gyvenime moterys nenusileidžia vyrams“

Darius Petkevičius / Stop kadras
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-10-19 12:32
Žinomas televizijos, kino ir teatro aktorius Darius Petkevičius gyvenime yra nuoširdus ir geraširdis žmogus. Paradoksalu, tačiau filmavimo aikštelėse aktoriui dažniausiai tenka vaidinti neigiamus, dažnai itin klastingus personažus. Ne išimtis ir vieno populiariausių TV3 serialų „Moterys meluoja geriau“ naujajame sezone aktoriaus atliekamas vaidmuo – čia D. Petkevičius vaidina moteris viliojantį aferistą.

Jau dešimtajame kultinio serialo „Moterys meluoja geriau“ sezone D. Petkevičius kuria piktų kėslų turinčio Adriano vaidmenį. „Nieko netikėto, ar ne? Televizijos žiūrovai, matyt, jau pratę prie to, kad man dažnai tenka imtis to juodo darbo. Bet juk viskas tik tam, kad galėtų išryškėti gėris, šviesa ir meilė“, – šypsosi aktorius.

Kalbėdamas apie filmavimąsi dešimtajame serialo sezone, D. Petkevičius atskleidžia, kad perskaitęs scenarijų iškart suprato, jog laukia labai įdomus darbas. Aktorius pabrėžia, kad vaidinti su aktore Vitalija Mockevičiūte, kuri vaidina Galiną, buvo smagi ir įsimintina patirtis.

„Su Vitalija tekdavo visur prasilenkti, bet dirbti nebuvo tekę. Ji labai faina partnerė, tuo šis sezonas man ir išskirtinis. Vitalija labai gražiai viską apvaidina, ypač tą susižavėjimą Adrianu. Tad neprisiimu visų laurų – Vitalija padaro didžiąją dalį darbo už mane“, – šypsodamasis pasakoja D. Petkevičius.

Kalbėdamas apie savo personažą Adrianą, aktorius tikina, kad žiūrovams jo mįslė jau seniai aiški. „Žiūrovai jau seniai galėjo įtarti Adriano klastą. Akivaizdžiai matosi, kad iš Adriano pusės nėra Galinai jokios meilės. Tai visiškas „alfonso“ pasirodymas“, – savo personažą apibūdina aktorius.

„Nenoriu per daug išsiplėsti, galbūt žiūrovų dar laukia tam tikros staigmenos. Tačiau pats Adrianui linkėčiau dar kelių sezonų, o kaip visi žinome, serialuose dažnai įmanomos personažų charakterių kaitos. Galbūt kitame sezone jis kaip tik pradės atgailauti ir taps samariečiu, padedančiu nuskriaustoms moterims“, – intriguoja aktorius.

Dažniausiai „blogiukų“ vaidmenis įkūnijantis D. Petkevičius tikina, kad jam įdomu vaidinti įvairius personažus, tačiau vaidinti teigiamus – sunkiau. „Perteikti jų savybes natūraliai nėra taip paprasta. Neigiami personažai turi daugiau paletės, daugiau galimybių jį išreikšti, ryškiau suvaidinti“, – sakė D. Petkevičius.

Nors seriale dažniausiai nuo vyrų nudega moterys, aktoriaus manymu, realiame gyvenime viskas visai kitaip. „Manau, gyvenime yra lygybė ir galiu pasakyti, kad šioje vietoje moterys taip pat tikrai nenusileidžia vyrams. Aš asmeniškai nesu nukentėjęs nuo klastingos moters. O taip pat viliuosi, kad nė viena moteris nėra nukentėjusi nuo manęs“, – atvirauja D. Petkevičius.

Dešimtasis kultinio serialo „Moterys meluoja geriau“ sezonas į televizijos ekranus sugrįžo ne tik su žiūrovų jau pamiltais, bet ir naujais personažais bei itin intriguojančiu siužetu. Ryškiausi pokyčiai laukė žavingosios Medos (akt. Inga Norkutė). Ji susitiks su visomis savo 9-ių sezonų „meilėmis“. Tuo tarpu Galinos (akt. Vitalija Mockevičiūtė) gyvenime prasideda naujas etapas: ji išsiskiria su Kostia (akt. Dž. Siaurusaitis) ir užmezga romaną su „alfonsu“.

Naujasis „Moterys meluoja geriau“ sezonas – pilnas iš kojų verčiančio humoro, už širdies griebiančių melodramų ir net trilerio elementų. Seriale vaidmenis ir toliau kuria Nerijus Gadliauskas, Inga Norkutė, Vitalija Mockevičiūtė, Džiugas Siaurusaitis, Ramūnas Rudokas, Marius Jampolskis, Dainius Kazlauskas ir kiti žinomi aktoriai. Prie „Moterys meluoja geriau“ komandos prisijungė Darius Petkevičius ir Andrius Paulavičius, o Justiną Žiogaitę pakeitė Skaistė Anusevičiūtė.

„Moterys meluoja geriau" – pirmadieniais–ketvirtadieniais 21 val. per TV3!

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai