Moteris rengiasi tik žaliai: tai daro gyvenimą linksmesnį

Elizabeth Sweetheart / Great big story vaizdo įrašo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-07-14 15:00
Elizabeth Sweetheart jau ne vienerius metus stebina Ameriką ir visą pasaulį savo neblėstančia energija, meile gyvenimui ir neįprasta apranga. O kuo ta apranga kitokia – paklausite jūs. Ši žavinga moteris rengiasi tik žaliai. Ir ne tik rengiasi – aplink ją viskas turi būti žalia.

Kai atsikėlusi ryte Elizabeth pamato visus žalius daiktus aplink ją, supranta, kad laukia puiki diena.

Jei kada nors gatvėje pamatysite moterį nuo galvos iki kojų apsirengusią tik žaliai, žinokite, kad tai – Elizabeth Sweetheart. Moteris jau praminta Žaliąją dama ir tuo labai džiaugiasi. Ji nuo galvos iki kojų apsirengusi žalios spalvos drabužiais, plaukus nusidažiusi taip pat tokia pat spalva, nagus nulakavusi žaliai ir mirksi žaliomis blakstienomis.

Žalia nuo galvos iki kojų

Viskas, kas įmanoma, privalo būti žalia, moteriai niekada nebus per daug šios nuotaikingos spalvos: „Aš netgi negaliu užmigti, jeigu nesu nuo galvos iki kojų apsirengusi žaliai, manau, aš jau tapau nuo to priklausoma“, – juokiasi moteris ir net nemano atsisakyti to, ką daro jau beveik 20 metų. „O jei koks nors drabužis man labai patinka, bet jis nėra žalia, aš jį tiesiog perdažau“, – aiškina išradingoji ponia.

„Man patinka rengtis žaliai, nes kitiems žmonėms tai kelia geras emocijas, šypseną. Gatvėje manęs klausia, ar gali su manimi pasidaryti asmenukę“, – šypsosi Elizabeth. „Visi man nuolat kartoja, kad tai jų mėgstamiausia spalva. O aš paklausiu, kodėl tuomet jie nevilki tokios spalvos drabužių?“, – šypteli moteris.

Juokdamasi senjora prisipažįsta, kad artimieji nežinojo, ką su ja daryti, nes ji vaikystėje norėjo būti menininke. O vilkėti žalius drabužius pradėjo tada, kai su tėčiu nukeliavo į Floridą. Ta kelionė jai padarė didžiulį įspūdį – smaragdinis vanduo, palmės. Ji viską norėjo nutapyti.

TAIP PAT SKAITYKITE: 88-erių senjora nenustoja stebinti pasaulio savo apranga ir gyvenimo būdu

Žali namai

Elizabeth Sweetheart manymu, žali namai irgi būtini. Nors anksčiau jos gyvenamoji erdvė tokia nebuvo, dabar Elizabeth džiaugiasi, kad joje beveik viskas žalia: nuo sienų, durų, užuolaidų iki lėkščių, puodelių, rankšluosčių bei kitų, net smulkiausių aksesuarų. Tačiau tai ne vienos dienos, o per ilgą laikotarpį pasiektas rezultatas.

„Žalia spalva išties pakelia nuotaiką, ji nuteikia pozityviai. Kai atsikėlusi ryte pamatau visus šiuos žalius daiktus, suprantu, kad laukia puiki diena“, – nustoti šypsotis negali Elizabeth. Moteris tikina, kad tai išties išskirtinis būdas išreikšti save ir ji džiaugiasi tokį atradusi.

Aplinkiniai tvirtina, kad jos nepastebėti neįmanoma, ji atkreipia visų dėmesį, traukia akį savo apranga, ją pažįsta visi. Ir tikrai – kaip įmanoma nebūti įžymiai, kai taip rengiesi?

TAIP PAT SKAITYKITE: Stilingieji augintiniai renka tūkstančius susižavėjimo šūksnių

Sekite naujienas ir mūsų „Facebook“ puslapyje!

Ji24.lt

Naujausi straipsniai