Moteris prekybos centre mokėjo už kitų pirkinius: dauguma nepažino, kad tai – atlikėja SIA

Dainininkė Sia ėmėsi kilnaus tikslo/Vida Press nuotr. ir „stop“ kadras iš filmuoto vaizdo įrašo
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-12-03 11:09
Kai viena geraširdė moteris lapkričio 27-ąją Kalifornijoje prekybos centro „Walmart“ lankytojams pasisiūlė apmokėti sąskaitas už jų pirkinius, dauguma žmonių nepažino, jog tai buvo dainininkė Sia.

Popžvaigždė Sia parduotuvės lankytojus tikino, jog neseniai laimėjo loterijoje, todėl artėjančių švenčių proga jai norisi padaryti kažką gero. Netrukus visa Amerika turėjo švęsti Padėkos dieną, todėl progų šiam kilniam gestui tikrai pakako.

Dainininkė, kurios tikrasis vardas Sia Kate Isobelle Furler, dažniausiai scenoje savo veidą slepia po didžiuliu, ekstravagantišku peruku, todėl gatvėje ją išties sunku atpažinti.

Neaišku, už kelių žmonių pirkinius tą dieną sumokėjo Sia, tačiau vos socialiniame tinkle ėmus sklisti filmuotai medžiagai, gerbėjai nustatė moters tapatybę.

Vienintelė Adri Buckles, apsipirkinėjusi prekybos centre tą ypatingą dieną, kaip mat atpažino atlikėją ir jai viešai dėkojo: „Taigi, Sia šiandien apmokėjo mano sąskaitą. Labai jai dėkoju. Ir atleiskite, kad visiems išduosiu, jog tai buvote jūs. Toks kilnumas negali likti anonimišku.“

Primename, kad dažniausiai Sia atsisako fotografuotis savo albumų viršeliams, nesifilmavo „Chandelier“ vaizdo klipe, o 2013-ųjų spalį žurnalas „Billboard“ išspausdino Sios nuotrauką, tačiau jos galvą dengė popierinis maišelis su užrašu: „Ši kūrėja pardavė daugiau kaip 12 milijonų įrašų (dabar jau dvigubai daugiau – red. past.), sukūrė dainą „Bado žaidynių“ garso takeliui ir nenori būti garsi.“

Pati Sia Kate Isobelle Furler interviu „New York Times“ sakė, jog siaubingai drovisi kameros ir norėtų apsaugoti asmeninį gyvenimą nuo svetimų. „Įsivaizduojate, draugė pasakoja, kad jai diagnozuotas vėžys, o tuo metu kažkas prieina, nutraukia pokalbį ir paprašo manęs kartu nusifotografuoti, – skundėsi atlikėja. – Kartais net negaliu išvesti pavedžioti šunų, nes nenoriu, kad mane atpažintų.“

Žvaigždės statusas privertė Sią svajoti apie vienintelį dalyką – būti nematomai. Ir apskritai pati sau patiko daug labiau, kai dar nebuvo garsi, mat tuo metu buvo kur kas draugiškesnė pasauliui bei energingesnė.

Ir – galima pridurti – sukūrė tokias populiarias dainas kaip Rihannos „Diamonds“, Beyoncé „Pretty Hurts“ ar Britney Spears „Perfume“. Su Davidu Guetta ji parašė kultinį hitą „Titanium“, o paskui pateikė savitą jo versiją. Dirbo su Kylie Minogue ir kitomis žvaigždėmis.

Temos:

Muzika Aktualu

Naujausi straipsniai