„MOSCHINO [tv] H&M“ fotosesijoje – draugystė, įvairovė ir lietuvių kilmės modelis

„MOSCHINO [tv] H&M“ fotosesija / Organizatorių nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-10-11 11:25
„MOSCHINO“ mados namų kūrybos vadovas Jeremy Scott’as „MOSCHINO [TV] H&M“ įvaizdinėje fotosesijoje subūrė savo šeimą ir draugus, taip perteikdamas pozityvumą, meilę ir įvairovę, kuriais alsuoja ši kolekcija. „MOSCHINO [tv] H&M“ kolekcijos gaminių nuo š.m. lapkričio 8 d. bus galima įsigyti internetinėje parduotuvėje hm.com ir „H&M“ parduotuvėje prekybos centre „GO9“, Vilniuje.

Vienu iš įvaizdinės fotosesijos veidų tapo lietuvių kilmės amerikiečių aktorė Bria Vinaitė – ji tobulai įkūnija „MOSCHINO“ mados namams būdingą pop kultūros glamūrą, gatvės dvasią bei humorą. Nuotraukose taip pat galima išvysti Aquaria, vieną iš amerikiečių televizijos šou „RuPaul’s Drag Race“ laimėtojų, taip pat Amiaya – žymiasias Japonijos dvynes stileivas Aya ir Ami, Jeremy Scott‘o asistentę Sakura Bready bei Pablo Olea, Jeremy‘io geriausią draugą bei „MOSCHINO“ pasaulinį viešųjų ryšių ir komunikacijos vadovą.

„MOSCHINO [tv] H&M“ fotosesija / Organizatorių nuotr.
„MOSCHINO [tv] H&M“ fotosesija / Organizatorių nuotr.
„MOSCHINO [tv] H&M“ fotosesija / Organizatorių nuotr.
„MOSCHINO [tv] H&M“ fotosesija / Organizatorių nuotr.

„Žaviuosi tuo, kaip Jeremy‘is sugebėjo perteikti „MOSCHINO [tv] H&M“ kolekcijos dvasią įvaizdinėje fotosesijoje. Tai ryški ir garsi kolekcija, skirta visiems – nesvarbu, kas esi ir kur gyveni“, – teigia Ann-Sofie Johansson, „H&M“ kūrybos patarėja.

„Kurdamas kolekcijas aš nuolatos galvoju apie savo draugus. „MOSCHINO [tv] H&M“ įvaizdinė fotosesija – tai vakarėlis; čia švenčiame linksmybes, pop kultūrą bei žmonių ir kolekcijos kūrybiškumą ir energiją“, – teigė Jeremy Scott‘as, „MOSCHINO“ kūrybos vadovas

Įvaizdinę fotosesiją stilizavo ir įamžino Jeremy‘io ilgamečiai draugai ir partneriai, fotografas Marcus Mam bei stilistė Carlyne Cerf de Dudzeele.

„H&M“ taip pat šiandien pristatė „MOSCHINO [tv] H&M“ „giphy“ lipdukus, kuriuos galima rasti „Instagram Stories“, „Snapchat“ bei „iMessenger“. Šiuos lipdukus sudaro animuoti logotipai, kolekcijos emblemos bei smagios paties Jeremy‘io animacijos.

Temos:

Stilius

Naujausi straipsniai