Monique surengė ypatingą koncertą po atviru dangumi: „Džiūgauju ir negaliu nustygti vietoje“

Monique koncertas/Gretos Skaraitienės/„ŽMONĖS foto“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-07-12 22:44
Dainininkei Monikai Pundziūtei-Monique įpusėjanti vasara itin aktyvi bei darbinga – atlikėja praėjusią savaitę pristatė naują singlą „Promise“ bei jo vaizdo klipą, o liepos 12-ąją sostinės Valdovų rūmų Didžiajame kieme kartu su orkestru surengė ypatingą gyvo garso koncertą „Virš vandens“.

Didingoje ir išskirtine atmosfera apgaubiančioje erdvėje skambėjo klausytojų mylimi Monique hitai, kūriniai iš atlikėjos debiutinio albumo „Sun&Moon“ bei antrojo solinio albumo „Virš vandens“. 

Monique koncertas/Gretos Skaraitienės/„ŽMONĖS foto“ nuotr.
Monique koncertas/Gretos Skaraitienės/„ŽMONĖS foto“ nuotr.

Šis pasirodymas buvo visiškai kitoks nei ankstesnieji – išskirtinę nuotaiką kūrė orkestro skambesys bei kinematografiškos kompozitoriaus Vytauto Bikaus kurtos dainų aranžuotės. Kompaniją scenoje Monique palaikė ir puikiai pažįstami šalies atlikėjai – Vaidas Baumila, Justinas Jarutis ir netikėtas scenos partneris, su kuriuo Monique atliko duetą „Ateities žmogus“.

„Kiekvieną kartą, kai repeticijų metu išgirstu, kaip skamba orkestro akompanuojama populiarioji muzika, džiūgauju ir negaliu nustygti vietoje iš nekantrumo. Šis skambesys mane nuneša į gražiausio kino filmo sceną, tad tikiuosi, kad visi, šį vakarą atėję į magišką Valdovų rūmų kiemelį, pajus šią muzikos jėgą ir kartu su manimi sukurs nepamirštamą vakarą“, – prieš koncertą mintimis dalijosi Monique.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai