Monique su Justinu Jaručiu perdainavo Lady Gagos ir Bradley Cooperio dainą iš filmo „Taip gimė žvaigždė“

Monique ir Justinas Jarutis
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-10-22 10:58
Kino juostai „Tai gimė žvaigždė“, kurioje pagrindinius vaidmenis atliko Lady Gaga ir Bradley Cooperis, prognozuojami puikūs įvertinimai „Oskaruose“. Kino salės lūžta nuo žiūrovų, keliaujančių šį filmą pamatyti ne po kelis kartus. Garso takelis – dar viena priežastis įsimylėti juostą. Pagrindinei filmo dainai neliko abejingi ir garsūs šalies atlikėjai Monique bei Justinas Jarutis. Jie perdainavo kūrinį „Shallow“, kuriuo pasidalijo su gerbėjais.

Spalio 5 dieną kino kompanija „Warner Bros“ pristatė ketvirtąją tragiškos meilės istorijos „Taip gimė žvaigždė“ ekranizaciją. Pagrindinius vaidmenis čia sukūrė Bradley Cooperis ir Lady Gaga.

Pirmoji filmo ekranizacija pasirodė 1937 metais, vėliau filmas vėl pasirodė 1954 metais, o trečioji ekranizacija įvyko 1976-aisiais. Šią juostą originaliai režisavo Clintas Eastwoodas.

„Taip gimė žvaigždė“ – savotiškas B. Cooperio debiutas, kadangi jis – vienas iš juostos režisierių. Be muzikos aktorius neįsivaizdavo šios premjeros, todėl pasikvietė, jo nuomone, ne tik talentingą aktorę, bet ir įspūdingą dainininkę Lady Gagą.

Romantinė drama  pasakoja apie senstantį muzikantą Džeksoną, kuris atranda – ir įsimyli – savo kelio dar tebeieškančią jauną muzikantę. Ši jau nebesitiki, kad jos svajonei tapti žymia dainininke yra lemta išsipildyti, kol kartą Džeksonas, tiesiogine to žodžio prasme, išstumia ją į sceną. Taip gimsta žvaigždė.

Filme skamba ne viena daina, jau spėjusi sužavėti viso pasaulio publiką, gyvai čia dainuoja ir pats Bradley Cooperis.

Du garsūs Lietuvos atlikėjai Monique ir Justinas Jarutis nusprendė klausytojams padovanoti savą dainos „Shallow“ versiją.

„Po savęs, žemėje, mums reikia palikti pėdsakus. Gėrio, grožio ir meno. Apčiuopiamus ir ne, girdimus ir regimus. Pakeisiančius visą pasaulį, ar tik dalį jo. Bet reikia. Šiuo darbu, atliktu kartu su nuostabiuoju dainininku ir draugu Justinu Jaručiu noriu pabrėžti tai kaip niekada stipriai. Nepaleiskit savęs! Raskit laiko sugauti TAI svajonei. Ji negali bėgti greičiau negu jūs“, – atviravo Monique.


Naujausi straipsniai