Monique pristato pirmąją vasaros trilogijos dalį – pasakoja apie vietą, į kurią svajojame nukeliauti kiekvienas

Monique/M. Stankaičio nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-06-01 10:27
Monika Pundziūtė – Monique savo fanams paruošė ypatingą dovaną. Šią vasarą bus išleisti net trys singlai, kurių vaizdo klipai pasakos vientisą istoriją. Pirmasis kūrinys – L. A. pasirodė šiandien. Dainos vaizdo klipui atlikėja specialiai ruošėsi ir mokinosi važinėti keturračiais riedučiais, kas pasak atlikėjos buvo nemenkas iššūkis.

Monique atskleidžia, kad mintis išleisti ne vieną vasaros singlą kilo būtent per karantino laikotarpį. Vėliau vystant šią idėją gimė trilogijos konceptas, kurį atlikėja įgyvendina pirmą kartą.

„Manau, jog vasara negali apsiriboti viena istorija. Tai dinamiškas, nuotykių pilnas laikotarpis. Tikiu, kad kiekvienoje iš trilogijos dalių klausytojai suras ir savo vasaros epizodą“ – teigia Monique.

Monique/M. Stankaičio nuotr.
Monique/M. Stankaičio nuotr.

Pirmoji trilogijos dalis – L. A. pasakoja apie vietą pasaulyje, kuri kiekvienam atneša džiaugsmo, ramybės ir puikių akimirkų. Tai metaforiška kelionė į vietą, kurioje visada norėjai atsidurti.

Specialiai šiai dainai nufilmuotas ir naujas vaizdo klipas. Jame Monique važinėja su keturračiais riedučiais ir atlieka įvairius triukus. Atlikėja pasakoja, kad tai nėra taip lengva, kaip gali pasirodyti iš šalies.

Monique/M. Stankaičio nuotr.
Monique/M. Stankaičio nuotr.

„Kai sugalvojome šią idėją viskas atrodė ganėtinai paprasta. Likus kiek daugiau nei savaitei iki klipo filmavimo pirmą kartą pabandžiau važiuoti riedučiais. Iškart supratau, jog reikės gerokai pasistengti“ – pasakoja žinoma atlikėja.

Klipą režisavo Indrė Juškutė, o choreografiją kūrė Šarūnas Kirdeikis.

Antroji vasaros trilogijos dalis pasirodys liepos 1 d., trečioji – rugpjūčio 1 d.

Naujausi straipsniai