Monique pradėjo pavasario turą: koncerte – ir naujos dainos premjera

Monika Pundziūtė-Monique / Organizatorių nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-03-17 12:30
Atlikėja Monika Pundziūtė-Monique penktadienio vakarą Vilniuje pradėjo savo Akustinių koncertų turą. Pilnutėlėje Šv. Kotrynos bažnyčioje susirinkę klausytojai girdėjo debiutinio albumo „Sun & Moon” dainų akustines versijas. Dainininkė prisipažino, kad koncertuoti šioje ypatingoje vietoje buvo jos didžioji svajonė.

Koncerte skambėjo ne tik gerbėjams jau gerai pažįstami atlikėjos kūrinių „Man nebaisu”, „Palauk dar”, „Nenoriu grįžt namo”, „Nauja istorija” akustinės interpretacijos, bet ir kelios staigmenos klausytojams.

Turo atidarymo koncerte Monique atliko legendinės grupės „Hiperbolė” kūrinį „Pamiršk mane”. Šią dainą Monikai dar vaikystėje parodė mama, o kūrinys įžiebė jaunajai atlikėjai meilę Lietuviškai muzikai.

Pirmą kartą koncerte atlikusi šią dainą, Monika neslėpė jaudulio: „Mama aš tave myliu ir skiriu šią dainą tau”.

Pavasarį pasitinkant koncertiniame ture, Monique pristato ir pirmąją būsimo albumo dainą. „Tai naujausia daina, šviežesnė už šaltinio vandenį, jautresnė už patį jautriausiąjį. Vienintelė iki šiol klausytojams niekur negirdėta daina šiame koncertiniame ture iš jau pradėto kurti antrojo solinio albumo. Ši daina labai svarbi man, kuria noriu pasakyti, jog visa ką jaučiame yra labai gražu ir nei vieno iš tų jausmų neturėtume gėdytis,” – artimiausiu metu pasirodysiantį singlą „Negėda jaust” pristatė Monique.

Scenoje pavasario ture atlikėjai talkina kompozitorius bei klavišininkas Kasparas Meginis ir dainų autorius, gitaros profesionalas Juozas Martin. Scenoje netrūksta gražios muzikos ir jautrių pačios dainininkės istorijų.

Akustinis Monique koncertų turas tęsia kelionę po Lietuvą. Šeštadienio vakarą pasirodymas Klaipėdoje.

Iki balandžio 26 dienos pasirodymai dar laukia šešiuose miestuose:

2018 03 17 Klaipėdos koncertų salė, Klaipėda

2018 03 24 Žalgirio arenos amfiteatras, Kaunas

2018 03 29 Alytaus miesto teatras, Alytus

2018 04 12 Marijampolės Kultūros centras, Marijampolė

2018 04 13 Utenos Kultūros centras, Utena

2018 04 26 koncertų salė „Saulė”, Šiauliai

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai