Monique lankėsi sniego karalystėje: „Kosmosas. Diena, pavadinimu kosmosas“

Monika Pundziūtė-Monique / Roberto Daskevičiaus nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-01-05 13:09
Naują vaidzo klipą dainai „Nenoriu grįžt namo“ Monika Pundziūtė-Monique filmavo netikėčiausiose kaimynės šalies vietose. Jaunai atlikėjai tai buvo išbandymų pilna kelionė į dar neatrastas Lenkijos žemes. Dainininkę įamžino fotografas Robertas Daskevičius ir tikrai... ne tik vietovės, kuriose lankėsi Monique, bet ir užfiksuotos akimirkos atima žadą.

„Kosmosas. Diena, pavadinimu kosmosas. Kaip ir šita nuotrauka, kuri tik atrodo daug fotošopinta, bet yra tokia, koks tuo metu Tatros kalnuose buvo oras, kai kelioms sekundėms nurimdavo akinanti pūga.

Gal atrodo, kad stoviu ant tvirtos žemės, bet iš tiesų stoviu ant mažos sniego salelės, o aplink mane neužšalęs upelis... It's very kreizi (beprotiška – aut. past.), kaip aš ten nusigavau. Bet susirinkę visus įmanomus nuotykius iš šios dienos kažkokiu būdu grįžom į Zakopanės apačią“, – besidalydama nuotraukomis savo susijaudinimą sunkiai tvardė viena perspektyviausių šio meto atlikėjų.

Roberto Daskevičiaus nuotr.
Roberto Daskevičiaus nuotr.

Monika Pundziūtė-Monique naujausią vaizdo klipą filmavo palei Slovakijos ir Lenkijos sieną besidriekiančiuose kalnuose. Jokios gamtos stichijos nesutrukdė profesionaliai komandai įgyvendinti idėjos, kuriai kruopščiai buvo ruoštasi iš anksto.

Besifilmuodama apsupty įspūdingų kraštovaizdžių Monique jautėsi tarytum pasakoje. Kartais, kaip sakė pati atlikėja, jai atrodė, jog vaikšto pasaulio pakraščiu.

Naujas Monique vaizdo klipas – jau netrukus, na, o pirmieji kadrai iš keliautojų lietuvių stovyklos išties atima žadą.

Gruodžio 5 dieną atlikėja su visa grupe parkeliavo iš snieguotų kalnų. Į gimtinę ji parsivežė ne tik gražias nuotraukas, bet ir neįkainojamą patirtį bei kokybišką produktą savo gerbėjams.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai