Moniqué gerbėjams pagaliau parodė širdies draugą: mini pirmąsias meilės metines

Moniqué / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-10-05 21:51
Asmeninį gyvenimą po devyniais užraktais slepianti Monika Pundziūtė-Moniqué (23) gerbėjams parodė savo širdies draugą ir prisipažino, kad jiedu jau metus – pora.

Nors Moniqué savo vaikino vardo nenurodė, Žmonės.lt žiniomis, atlikėjos širdį pavergė muzikos prodiuseris Paulius Vaicekauskas-Plucando.

Monika Pundziūtė socialiniuose tinkluose pasidalijo nuotraukomis, kuriose ji kartu su Pauliumi, ir prisipažino, kad jiedu švenčia pirmąsias draugystės metines.

„Jau metai to tikro juoko ir laimės, supratimo ir meilės, pokalbių ir jaukios tylos, kelionių ir netflixinimų, ir daugybė įveiktų iššūkių pakeliui“, – rašė atlikėja.

Atlikėjos mylimasis muzikos prodiuseris Paulius Vaicekauskas-Plucando yra dirbęs su tokiomis scenos žvaigždėmis, kaip Justinas Jarutis, Linas Adomaitis, Evgenya Redko, Rūta Loop, Kaia ir kitais.

Primename, kad šią vasarą Moniqué pristatė muzikinę trilogiją apie meilę ir jausmus.

Pristatydama paskutinę trilogijos dalį – dainą „Jauni“, atlikėja atskleidė, kad tai yra kūrinys apie ramesnį santykių etapą, kuriame nebereikia apsimetinėti.

„Tai yra gražiausia fazė, tačiau reikia nenustoti kartu ieškoti pirmų kartų ir nuotykių. Nesvarbu, kiek mums metų, tačiau taip visuomet būsime įsimylėję ir amžinai jauni“, – tuo metu pasakojo Monika Pundziūtė.

Naujausi straipsniai