Monique gerbėjams įdomu viskas: nuo romano iki ugninės plaukų spalvos

Monique / Mariaus Linausko nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-02-23 19:26
Vilniaus knygų mugėje įsikūrusioje „Muzikos salėje“ atlikėja Monique jau nuo ketvirtadienio laukia žmonių, besidominčių muzika, drąsiais stiliaus sprendimais ir jos karjera. Šiltai kiekvieną sutinkanti šių metų M.A.M.A muzikos apdovanojimuose „Geriausia metų atlikėja“ pripažinta dainininkė kalba apie naujausius savo kūrinius ir atsakinėja į pačius keisčiausius gerbėjų klausimus.

„Kadaise buvau nedrąsi, dažnai bijanti prie mėgstamo muzikanto prieiti mergina. Viskas ilgainiui pasikeitė ir dabar stengiuosi pati padrąsinti žmones. Knygų mugė reikalauja daug nusiteikimo, nes išsėdėti vienoje vietoje ir sutikti tiek daug skirtingų asmenybių išties nelengva. Tačiau manau, jog tai – puiki platforma pristatyti savo darbus“, – pasakoja Monique.

Šiais metais per Vilniaus knygų mugę jaunosios kartos numylėtinė planuoja net keturis kartus pakeisti savo įvaizdį. Pasak dainininkės, vienas iš dažniausiai jai gerbėjų užduodamų klausimų yra: „Kodėl raudona?“. Kadangi nuo jos karjeros pradžios Monique išskirtinis bruožas buvo plaukų spalva, žmonės domisi ne tik jos gyvenimo, bet ir stiliaus permainomis.

„Ką jiems atsakau? Dažnai apie savo stiliaus pokyčius atsakinėju skirtingai, gal dėl to, kad vieno atsakymo paprasčiausiai nėra. Man labai patinka sulaukti komplimentų iš lankytojų, jei jie pagiria kažkokią mano aprangos detalę, o man patinka jų – aš taip netyliu ir pasakau kažką gražaus atgal“, – šypteli Monique.

Beje, kaip sako atlikėja, daugelis žmonių vis dar nepamiršta jos knygos, apie kurią per „X Faktorių“, dar dalyvaudama atrankose, dainininkė užsiminė. Šis klausimas tapo ypač aktualus per knygų mugę. Juk Monika teigė rašanti knygą.

„Taip. Romaną aš vis dar rašau, tačiau išleisiu jį daug vėliau. Kai būsiu tam pasiruošusi.“

Per šią Vilniaus knygų mugę scenos numylėtinė planuoja surengti koncertą. Šiandien muzikai skirtose muzikos patalpose ji dovanos savo dainas ištikimiausiems klausytojams.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai