Monique – apie sprendimą, su kuo keliauti į „Lietuvos balso. Vaikai“ finalą: „Mečiau monetą“

Monique / LNK nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-05-02 13:59
Praėjusį sekmadienį „Lietuvos balsas. Vaikai“ projekte paaiškėjo pirmosios dvi dalyvės, kurios su Donatu Montvydu kurs išskirtinius šou didžiajame projekto finale – jomis tapo ne tik vokalu, bet ir išskirtiniu stiliumi stebinančios Dominyka ir Amelija. Šį sekmadienį eilė rinktis savo finalistus atėjo mokytojai Monique.

Stiprią komandą susirinkusios mokytojos laukia labai sudėtingas sprendimas – trikovų metu mokytoja pripažino, kad jos akimis scenoje stovi tikrai daugiau nei du potencialūs projekto nugalėtojai, o į pusfinalį išsirinkusi penkis stipriausius dalyvius ir išgirdus jų solo pasirodymus, Monique užjautė ir kiti projekto mokytojai.

„Kai buvo mano dalyvių pusfinalis, aš norėjau save užjausti, nes buvo stiprūs dalyviai.  Bet po to, ką dabar išgirdau, pagalvojau, kad gal man ir pasisekė, kad ne toks didelis pasirinkimas buvo mano komandoje, juk strategiškai mokytojui reikia tik dviejų superfinalistų. Monique atveju, jos sprendime tikrai bus daugiau kančios. Aš nežinau, ką jūs čia dabar visi padarėte. Kiekvienas pasirodymas buvo vau“, − po Monique dalyvių pusfinalio kalbėjo Donatas Montvydas.

Monique / LNK nuotr.
Monique / LNK nuotr.

Tačiau vienos iš Monique komandos dalyvių pasirodymas taip stipriai nustebino muzikos profesionalus, kad Mantas net iškėlė mokytojai ultimatumą: „Jei tu nepasirinksi šios dalyvės, aš su tavim kitame sezone projekte nebedalyvausiu. Aš tau pažadu.“

Dėl šios dalyvės neabejojo ir pati Monique ir ilgai nesvarsčiusi pirmąjį ištarė jos vardą. Tačiau dėl antrojo pasirinkimo pripažino, jog negali apsispręsti iki paskutinės akimirkos.

„Man galvoje sukosi trys vardai ir aš pati užknisau save, kad negaliu nuspręsti, ką rinktis. Mintyse taip metu monetą ir kol laukiu, kad ta moneta nukris, nežiūrint į tai, ką parodys, tol laukiau kol tas sprendimas ateis į galvą. Tačiau galiausiai nuspręsti padėjo širdies balsas. Dėl pirmos superfinalistės turbūt akivaizdu, kodėl galvoti nereikėjo – ji yra stipriausias balsas šį sezoną“, − savo pasirinkimą komentavo mokytoja.

Monique / LNK nuotr.
Monique / LNK nuotr.

Kuri dalyvė taip nustebino projekto mokytojus ir ką tokio scenoje padarė vaikai, kad Monique negalėjo apsispręsti iki paskutinės sekundės – žiūrėkite jau šį sekmadienio vakarą, 19.30 val., per LNK.

Naujausi straipsniai