Moniqué – apie šlovės kainą ir įtemptą vasarą: „Patyriau nerimo priepuolius“

Akirmirkos iš Monique vaizdo klipo „Jauni“ filmavimo/ Martyno Stankaičio nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-10-09 12:42
Žinoma atlikėja Monika Pundziūtė-Moniqué atskleidė, kad yra ne kartą girdėjusi kalbų, neva ji yra muzikos prodiuserių „pagaminta“ žvaigždė, tačiau savo kritikams dainininkė atrėžia, jog sprendimus karjeroje priima pati ir nėra toks žmogus, kurį prodiuseriai galėtų valdyti, kaip marionetę.

„Žmonės kalba, neva už kiekvieno gero atlikėjo yra labai geras prodiuseris. Norėčiau visus pataisyti šiuo klausimu, nes bent jau Lietuvoje tikrai nėra tokio dalyko, kaip „padaryta“ žvaigždė. Mūsų šalyje nieko neapgausi, visi čia visus pažįsta ir tai yra mažas pasaulėlis, kuriame tokiems netikrumams tikrai nėra vietos. Už atlikėjo esanti komanda yra labai svarbi, bet gyvenime nesu dariusi nė vieno dalyko, kurį man liepė ar kurį man pripaišė. Nesu toks žmogus, kurį galėtum valdyti, kaip marionetę“, – laidoje „Mano pramogos Veidai“ mintis dėstė Moniqué.

Monikos Pundziūtės-Monique klipo filmavimo užkulisiai / Deivido Bendžiaus nuotr.
Monikos Pundziūtės-Monique klipo filmavimo užkulisiai / Deivido Bendžiaus nuotr.

Prieš ketverius metus televizijos projektą „X Faktorius“ laimėjusi Moniqué teigia, kad fanai gatvėje ją tikrai atpažįsta, tačiau ne visada to dėmesio norisi: „Yra dviejų tipų žmonės: tie, kurie atpažinę prieina ir pasisveikina, ir tie, kurie akivaizdžiai atpažįsta, tačiau ir tarp jų – vieni nusišypso, o kiti – ne. Tai ir yra didžiausias skirtumas. Man labiausiai patinka tie, kurie nusišypso. Bet būna tokių dienų, kai išgyvenai ką nors sunkaus ir negali tos emocijos žmogui parodyti. Tas šnekėjimas su žmonėmis nėra nemalonus, tačiau tokią dieną to nenoriu, bet neturiu pasirinkimo“.

Paklausta, kokia buvo Moniqué šlovės kaina, 23-ejų metų atlikėja atskleidė, kad sunkiausia buvo išmokti kovoti su negatyviomis kitų nuomonėmis ir neleisti, kad tai užvaldytų jos mintis. Dainininkė taip pat prasitarė, kad turėjo itin įtemptą vasarą ir išgyveno daug nerimo priepuolių.

Monika Pundziūtė-Monique/ Asmeninio albumo nuotr.
Monika Pundziūtė-Monique/ Asmeninio albumo nuotr.

„Esu priversta susitaikyti su tuo, kad visi žmonės turi nuomonę apie mane ir ją būtinai viešai išreikš, nors niekada nėra manęs sutikę. Turiu nuolat kovoti su tuo, kad kitų nuomonė netaptų mano pačios nuomone apie save ir nedarytų įtakos mano savivertei“, – teigė M.Pundziūtė.

„Vasara buvo labai įtempta ir atrodė, kad nerimas manęs nepalieka. Patyriau daug nerimo priepuolių. Dabar pagaliau aiškėja, ką darau ir kaip viskas atrodys“, – paslaptingai apie savo būsimą albumą, kurį fanams tikisi pristatyti jau šių metų pabaigoje, kalbėjo Moniqué.

Žmonės.lt primena, kad atlikėja Monika Pundziūtė-Moniqué neseniai gerbėjams pristatė savo širdies draugą, prodiuserį Paulių Vaicekauską, su kuriuo jie pora – jau metus.

Monika Pundziūtė-Moniqué su širdies draugu Pauliumi Vaicekausku / Socialinių tinklų nuotr.
Monika Pundziūtė-Moniqué su širdies draugu Pauliumi Vaicekausku / Socialinių tinklų nuotr.

„Jau metai to tikro juoko ir laimės, supratimo ir meilės, pokalbių ir jaukios tylos, kelionių ir netflixinimų, ir daugybė įveiktų iššūkių pakeliui“, – draugystės metinių proga socialiniuose tinkluose rašė atlikėja.

Atlikėjos mylimasis muzikos prodiuseris Paulius Vaicekauskas-Plucando yra dirbęs su tokiomis scenos žvaigždėmis, kaip Justinas Jarutis, Linas Adomaitis, Evgenya Redko, Rūta Loop, Kaia ir kitais.

Monika Pundziūtė-Monique/ Asmeninio albumo nuotr.
Monika Pundziūtė-Monique/ Asmeninio albumo nuotr.

Apie ką svajojo vaikystėje, ko išmoko per karantino laikotarpį bei daugiau detalių apie tai, ką savo fanams yra paruošusi netolimoje ateityje atlikėja Monique papasakos laidoje „Mano pramogos Veidai“ sekmadienį 20:45 val. per Delfi TV.

Naujausi straipsniai