Monique: „Vienintelis mano muzikos tikslas – sušildyti klausytojų širdis“

Monika Pundziūtė/Organizatorių nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-12-11 11:07
Atlikėja Monika Pundziūtė-Monique šioms šventėms klausytojams paruošė ypatingą dovaną – singlą „Gaila“. Savo skambesiu bei forma iš kitų atlikėjos kūrinių išsiskirianti daina – tai tarsi stipri muzikinė viltis tamsiomis akimirkomis. Vienas gražiausių Monique kūrinių, pristatomas kartu su jaukiu muzikiniu video klipu.

Gerbėjus efektingais šou ir energingomis dainomis žavinti Monique, šįkart klausytojus nustebino visiškai kitokia daina. „Gaila“ – tai jausmingas pianino ir atlikėjos balso duetas, suteikiantis jėgų net ir bejėgiškiausiomis akimirkomis. Pačią dainą atlikėja vadina vaistu, neišsipildžiusioms svajonėms ar sudužusiems santykiams, kurios tikslas, padėti susitaikyti su tuo, kas įvyko ir viltingai laukti to, ką atneš rytojus.

„Daina tarsi laiškas, kurį parašai, bet taip ir neišsiunti, supratęs, kad jau nebėra dėl ko kovoti. Tuomet pasidaro gaila, kad ne viskas tavo rankose ir ne viskas taip kaip galėjo būti. Joje tiek daug jausmo! Ir ji primena, jog viskas vyksta ne veltui, ir kažkas daug gražesnio laukia ateityje. Vienintelis šios dainos tikslas – patekti į klausytojų širdis ir jas sušildyti,“ – singlą pristato dainininkė.

Subtilaus skambesio kūrinys gyvai skambės Naujų metų išvakarėse. Šventiniame koncerte sostinės Rotušėje, Monique atvers kitą savo pusę – brandesnę, lyriškesnę, subtilesnę. „Muzika turi daug spalvų. Šią naktį dainos „Man nebaisu“, „Dviese“, „Žinau ką turiu“, „Palauk dar“ ir kitos skambės akustiškai ir rafinuotai,“ – elegantiškam ​Black tie​pasirodymui ruošiasi Monique. 

„Gaila“ video klipas:

Naujausi straipsniai