Monikos Linkytės koncerte garsūs žmonės džiaugėsi nauju skambesiu

Simona Bandita su draugu Andriumi Židkovu, Monika Marija su Vladislavu Volkovu, Neringa Šiaudikytė su Ieva Zasimauskaite, Jurga Šeduikytė ir Vidas Bareikis su sūnumi Adu / Pauliaus Peleckio nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-08-12 21:40
Sekmadienio vakarą išskirtinį pasirodymą Trakų pilyje surengė dainininkė Monika Linkytė kartu su ryškiausiomis muzikos žvaigždėmis koncertavusiu „London Community Gospel Choir“. Klausytojai galėjo išgirsti išskirtinai šiam koncertui paruoštą naują programą.

Pasiklausyti Monikos ir „London Community Gospel Choir“ atliekamų dainų susirinko jos draugai ir žymios garsenybės Rimvydas Širvinskas-Makalius, Simona Albanavičiūtė su draugu, Dovilė Filmanavičiūtė, Ieva Zasimauskaitė, Ignas Lelys.

Lyriškas dainas atlikusi Monika buvo pasitikta garsiais publikos plojimais. Koncerto metu, romantiškoje Trakų pilies atmosferoje skambėjo gerai žinomos atlikėjos dainos: „Po dangum“, „Padovanojau“, „Žodžių nereikia“, „Krentu žemyn“, „Šviesos“, „Leisk man pasiklyst“. Monika taip pat pristatė naują savo dainą „Your waves“ kurią parašė kartu su garsiausiu gitaristu Europoje.

Pauliaus Peleckio nuotr.
Pauliaus Peleckio nuotr.

„Man taip gera būti šį vakarą su jumis kartu. Šis koncertas yra didžiausias, kokį man yra tekę surengti, ačiū kiekvienam, kuris atėjo. Jei jūs norite ploti – šį vakarą plokite, jei norite šokti – šokite, jei norite dainuoti – dainuokite!“ – koncertą pradėjo ir su publika sveikinosi Monika Linkytė.

Pauliaus Peleckio nuotr.
Pauliaus Peleckio nuotr.

„Šios porą savaičių buvo nenusakomos... rytoj, prieš savo didžiausią koncertą ever ramiai stebiu lietų. Ir galvoju... kaip nuostabu, suprasti ir tikrai vidumi išjausti, kad kelias, kuriuo einu, yra svarbiau už bet kokią statulėlę... kai iš pradžių man pasakė, kad dainuosiu Trakų pilyje, mintyse tik nusijuokiau. Aš? Pily? Virš 1000 publikos? Du mėnesius kasdien susitikdavau su savo baimėm, su mintimis, kad nepavyks, kad išvis nežinau, ką toj muzikoj veikiu... ir kaip gera atrasti atsakymus, į visus savo klausimus. Niekada nenustokite tikėti savimi! Ačiū kiekvienam žmogui ir kiekvienai situacijai, kuri atrodė neįveikiama, bet... aš jas įveikiau! Kaskart norėdama viską mesti sakiau sau: „Mažiau kontrolės, daugiau pasitikėjimo. Visata tikrai geriau žino, nei, tau, Monika, atrodo. Pasiduok vedimui“. Kartais pavykdavo lengvai, kartais labai sunkiai. Tačiau, dabar galiu tik pasakyti, rytoj bus geriausia versija viso to, ką du mėnesius mes visi jums ruošėme“, – socialiniame tinkle „Instagram“ dieną prieš koncertą atvirai rašė Monika Linkytė.

Pauliaus Peleckio nuotr.
Pauliaus Peleckio nuotr.

Koncerte buvo pristatyta neeilinė programa. „Klausytojams ruošėme ne tik savo solinius pasirodymus, bet kartu repetavome ir bendrą rinktinių kūrinių programą, kuri turėtų patikti kiekvienam, nors kartą girdėjusiam gyvai atliekamą gospelo muziką. Ji pilna galingos energijos, užpildančios ne tik klausytojo širdį, bet tarsi įelektrinančios visą supančią aplinką“, – įspūdžiais dalinosi Monika.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai