Mios ir Monikos Linkytės konfliktas: viena grasina paviešinti nemalonius faktus, kita ragina prabilti

Vilija Pilibaitytė-Mia ir Monika Linkytė / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-06-10 18:06
Eurovizinę Monikos Linkytės ir Vaido Baumilos dainą „This Time“ sukritikavusi Vilija Pilibaitytė-Mia pati šį kūrinį sudainavo koncerte Gargžduose. M.Linkytė viešai paironizavo: galbūt Mia nori pasišildyti eurovizinio dueto šlovės spinduliuose. Mia paragino ją užsičiaupti – sako, kitaip paviešins nemalonius M.Linkytei dalykus.

Konfliktas tarp Mios ir M.Linkytės bei Vaido Baumilos įsižiebė dar nacionalinės „Eurovizijos“ atrankos metu. Tada kelialapį į „Euroviziją“ Vienoje laimėjo Vaidas su Monika, o Mia antrus metus iš eilės liko antra. Dainininkė nepatylėjo: ir duetą išpeikė, ir eurovizinę dainą „This Time“ sukritikavo. 

Vis dėlto nors dainą „This Time“ ir sudirbo, koncerte Gargžduose Mia ją pati publikai padainavo – sako, norėjo pamaloninti. 

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Kaip žinia, Gargždai yra Monikos miestelis, taigi norėdami pamaloninti to krašto žmones nusprendėme tą dainą ir padainuoti.

„Ta daina tikrai neįtraukta į mano programą. Padainavau ją Gargžduose. Kaip žinia, Gargždai yra Monikos miestelis, taigi norėdami pamaloninti to krašto žmones nusprendėme tą dainą ir padainuoti. Tai ne dėl Monikos ir Vaido, o dėl publikos, kad jiems būtų malonu“, – Žmonės.lt sakė Mia. 

M.Linkytė tokį Mios sprendimą viešai pašiepė – paironizavo, kad galbūt Mia nori pasišildyti eurovizinio dueto šlovės spinduliuose, todėl pačios nemėgstamą dainą ir užtraukė. 

„Jos poelgiai kalba patys už save. Kiekvienas suprantame savaip... Aš niekada nesugalvočiau dainuoti dainos, kurios nemėgstu, kuri man atrodo baisi, kurios negaliu įsiminti nė vienos eilutės ir nė vienos melodinės minties. Niekada nesugalvočiau sėdėti ir penkias paras mokytis tokios dainos tam, kad galų gale įsiminčiau. Keista, kad taip kalbėjusi Mia ją visgi padainavo“, – Žmonės.lt sakė M.Linkytė

Mia perspėja Moniką: „Tegul užsičiaupia“

Monikos žodžiai – it žibalas į ugnį: Mia pratrūko. „Aš tiesiog perspėju Moniką, kad ji mažiau kalbėtų, kokiuose čia šlovės spinduliuose aš neva noriu maudytis... Tegul mažiau kalba. Tai perspėjimas. Jei ji dar kalbės, aš tikrai papasakosiu viską, ką žinau apie eurovizinius užkulisius. Ir garbės jiems tai nepadarys. Nenoriu daugiau nieko sakyti. Tegul užsičiaupia, nes tikrai papasakosiu tai, ko Monika nenorėtų girdėti“, – bendraudama su Žmonės.lt įtūžio neslėpė Mia. 

Dainininkė svarsto, ar tik M.Linkytei nebus pritrūkę dėmesio: „Kai Monika skelbia, kad noriu pasišildyti jų šlovės spinduliuose, kad vagiu jų dainas... Laba diena. Nesišildau aš jų šlovės spinduliuose – nereikia man jų, nes esu užsidirbusi savo vardą. Tokie žodžiai mane įsiutino. Tegul ji Lietuvoje pelno tiek apdovanojimų, kiek turiu aš, ir tada galėsime pažiūrėti, kas kieno šlovės spinduliuose šildosi. Man susidaro įspūdis, kad žmonės grįžo iš „Eurovizijos“ ir dabar jiems trūksta dėmesio.“

Anot Mios, perdainuoti kitų atlikėjų dainas savo koncertuose yra normalu. „Daug kas savo programas sudaro iš senų Džordanos, „Rondo“ dainų... Nieko naujo. Kodėl Monika dainuoja Beyonce dainas? Gal nori pasišildyti jos šlovės spinduliuose? Absurdas“, – svarstė ji.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Paklausta, koks jausmas scenoje dainuoti pačiai nepatinkančią dainą, Mia sakė to nesureikšminanti: „Jokio jausmo, absoliučiai. Neturiu nieko prieš dainos kompozitorių, jis yra ir man dainų rašęs, kartu esame groję, todėl nenoriu, kad jis viską priimtų asmeniškai. Tačiau „Eurovizijos“ kontekste daina nebuvo tinkama. Kaip žinia, ji liko tik 18-ikta. Net nepateko į dešimtuką... O buvo skelbiama, kokia čia gera daina, visi tikėjo... Aš žinojau, kad taip bus. Bet ar kas nors manęs klausė? Neklausė. Ar domėjosi mano nuomone? Ne. Ir man jų nuomonė nėra įdomi.“

M.Linkytė: „Jei Mia ką ir prikalbėtų, vėliau pasigailėtų“

Nors Mios žodžiai skambūs, Žmonės.lt M.Linkytė tikino nepabūgusi. Buvusios varžovės versija, kad dainą atliko norėdama pamaloninti Gargždų publiką, M.Linkytę privertė nusišypsoti, atlikėja tikino, kad ir pati apie Mią galėtų nemalonių dalykų pripasakoti. 

„Labai malonu, kad ji manimi taip domisi. Turbūt jai esu labai svarbi asmenybė, labai imponuoju jai. Jei norės perdainuoti kitas mano dainas, tegul iš anksto pasako“, – bendraudama su Žmonės.lt atsiliepė M.Linkytė. 

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Ji įsitikinusi, kad jokie Mios žodžiai reputacijai nepakenktų: „Turbūt ir aš turėčiau pakankamai nemažai ką pasakyti. Tegul ji viešina, ką tik nori. Nežinau, ką ji galėtų pasakyti... Esu pakankamai protinga, aplink save turiu gerą vadybininkų, muzikantų ratą. Neturiu ko bijoti – nei asmeniniame gyvenime, nei muzikiniame nepadariau nieko, dėl ko turėčiau gailėtis, ką turėčiau slėpti. Aš su Mia net nebendrauju, mes nesusitinkame! Ką ji galėtų atskleisti? Manau, jei ką ir prikalbėtų, vėliau pasigailėtų, nes tikriausiai tai būtų melas.“

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai